Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire bizonytalanit el ha egy fiu akivel épp ismerkedtek Gamer? és napi több órát játszik mert pl ez a munkája vagy hobbija? 23/F : )

Figyelt kérdés
2016. júl. 8. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy kicsit,ha viszont foglalkozik velem,a kapcsolatunkkal és azt z időd amit nem játszással tölt,más hasznos dolgokkal tölti,ami engem is érdekel,akkor ki tudja,lehet jó lenne :) Viszont ha hasonló lányt találsz megértőbb lesz biztos,hisz ő is szeret játszani.
2016. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! :) lany sok van de komoly keves ezért kérdeztem :)
2016. júl. 8. 12:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik játék.
2016. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pl:League of Legends :)
2016. júl. 8. 13:00
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

Én gamer csaj vagyok :) Ha azokkal játszik amikkel én akkor jól kijövünk majd :D

MMORPG-s vagyok :3

2016. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

lehet azért, mert 23 évesen az ember már jó eséllyel frissdiplomás, vagy már nagyon közel jár a diplomájához, hogy semmiféle ideje ne legyen ilyen időtöltésekhez


én pl örülök, ha 3 hetente összejön egy péntek esti italozás, nem még ráérjek órákat játszani minden nap, hogy növeljek egy utoljára 10en évesek közt presztízsszámot

2016. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Koszi a valszokat :)

#5 WoWoztam régen sokat, gondolom te is hasonloval játszol :)

2016. júl. 8. 13:20
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem ez a tulajdonsag hatarozottan szimpatikus :D En is szeretem a jatekokat, de nem vagyok nagy kocka. Legalabb lenne valami kozos temank :)

Bar ez caak addig igaz, amig nem 0-24 zombul a gep elott meg nyomkodja a telefonjat, az nagyon taszito lehet. Szoval jo ez, csak mertekkel :D

18l

2016. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, persze en sem zombulasrol beszéltem :D De vicces ahogy megfogalmaztad :D
2016. júl. 8. 13:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ha a párom játszik, nem negatív tényező.

Amíg nem függő és szakít időt másra, nem a gépből áll az élete, addig semmi gond nincs vele.

Ugyan olyan hobbi, mint pl az olvasás. Semmivel nem jobb vagy rosszabb.


Nálam kifejezetten előny, mert nekem is ez az egyik hobbim, a közös érdeklődési kör meg fontos.

Párom szintén, bár csak ritkán játsszuk ugyan azt.


20

2016. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!