Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy srac a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srac a sulibol. De tul felenk vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki kettovel felettem jar es mar regota figyelem de nem tudom hogy kozeledjek fele. Meg nem beszeltem vele, de nagyon szeretnek! Elore is koszonom a valaszokat :) 15/L

2016. júl. 15. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha közeledni akarsz felé, akkor a félénkséget minden képpen le kell vetkőznöd. Először ne gondolj nagy dologra, csak kezdj el vele szemezni. Abból látni fogod, hogy érdeklődik-e feléd, néha még rá is köszönhetsz. Utána jelöld be fészen majd kezdj el beszélgetni vele lazán, és ezek után rajta áll, hogy mi lesz mert te megtetted az első lépéseket.
2016. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!