Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen romantikusabb helyet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen romantikusabb helyet ajánlanátok Kecskeméten?

Figyelt kérdés

Elhívtam egy értelmesebb lányt randizni, nagyon kedvelem őt, de rámhárult a feladat, hogy helyet válasszak, én Budapesten lakom, de ő Kecskemét környékén, ezért felajánlottam hogy lemegyek Kecskemétre és bízza rám, megoldom, ne izguljon. (Kicsit izgulós/félénkebb típus)


Mindenképpen valamilyen szabadtéri helyet szeretnék, mert első randin kicsit ciki lenne egy bárban ülni, meg lehet nem tudná tartani a párbeszédet, meg ott szemezni... értitek? Valami romantikusabb szabadtéri hely kellene... Én jobban kedveltem volna ha este megyünk, de ő ragaszkodott a nappalhoz (én meg nem erőltetném estét)... De nem ismerem egyáltalán Kecskemétet, valami romantikusabb ötlet? Láttam ott egy nagyobb szabadparkot de az kicsit unalmasnak tűnt, én valami bursli vagy vidámpark szerűséget gondoltam volna, de az az igazság, hogy sok pénzem sincs... Valaki ki tudna segíteni (ötletekkel nem pénzzel :'D) ?



2016. júl. 29. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én imádnám, ha randin a pasi elvinne a laktanyához, hogy éljem ki Dóra a felfedező énemet, de Kecskemét nem egy nagy város, de szerintem ott a Cifrapalotánál ha sétáltok az romantikus is lehet :) Vagy a nagy tónál, nem tudom annak mi a neve, de ott van egy erdő, ahol amikor én voltam nem ment senki és nyugis hely volt
2016. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A Domb szerintem jó hely ilyenre.A Nyíri úton van,100ft egy sétáló jegy, így akár kajálni is tudnátok ott.
2016. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem ne vidd erdőbe, mert mindenhol ilyen történetekkel riogatják a fiatalokat, hogy fiatal lányokat elraboltak és az erdő legmélyén megeroszakoltak őket majd ott hagyták őket meghalni... Szóval ha tényleg ijedos a csajszi, akkor jobb, ha nem hozod rá a frászt, hogy az erdőbe akarod vinni. :D bár lehet már elkéstem xd
2016. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd el a Malom Moziba, egy neki tetsző filmre.
2016. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!