Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hová vigyem elsö találkozáskor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová vigyem elsö találkozáskor a lányt?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nekem nagyon tetszik tálán többet is érzek iránta én 17 ö 16 éves!

De nem nagyon akar tölem többet azt mondja mint barátság!

Mondta hogy találkozhatunk. Aztán elkeztem vele másképp beszélni facen de azt mondja hogy ez nem én vagyok én szerényebb vagyok. De azert mert nekem csak ö kell es nem tudtam hogy beszéljek vele ez nem nagyon jött beneki de a másik amilyen valojában vagyok az már inkább de nem hitte hogy én vagyok csak a végére.

Probált egyszer kétszer féltékenyiteni de nem tudom hogy lehet e nála még esélyem és hogy hová vigyem el egy izgalmasabb helyre ahol lehet egyet hülyülni és nem csak egy uditö meg beszélés...

Szerintetek légysz segitsetek valamit!!


2016. júl. 30. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Parkba sétálni :P
2016. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lányok ti mit gondoltok? Minek örülne egy ilyen beképzelt nagyképü lány :D
2016. júl. 30. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Beképzelt nagyképű? Azigen!:D hát nagyon odalehetaz érte :D 17/L
2016. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De egyébként cukrászda, vagy gyorsétterem:)
2016. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem szó szerint gondoltam.

De hogy ha azt hisszi magárol hogy öt nem lehet meg kapni csak olyannak akit ö akar valajába??!akkor?

De valahogy nekem csak ö kell akkor is mert valami nagyon megfogot benne. És ezt már el is mondtam neki!

2016. júl. 30. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem ő se tudja mit akar tőled.

A legjobb amit tehetsz, hogy elkezded kicsit hanyagolni, ha keres, érdeklődik irántad, akkor hívd el, és úgy cselekedj a találkozón, hogy meg akarod hódítani. Ha akkor is visszautasít, akkor jobb, ha végleg elfelejted.

Csak az idődet vesztegeted, az érzéseidről meg ne is beszéljünk!

2016. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az lesz.. hanyagolás ugy is ráfog jönni hogy velem nagyobat vesztet mint akiben külsöre megtalálta a szerelmet.

Nincs nekem ilyenre szükségem

2016. júl. 30. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!