Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valaki ismerkedett már mondoco...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ismerkedett már mondoconon?

Figyelt kérdés
(Nem csak barátként.) össze jött?

2016. aug. 1. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott ismertem meg egy lányt, ő is egyedül ment conra meg én is, így valahogy kiszúrtuk egymást... többször is conoztunk utána, meg koncertekre jártunk... amúgy én is lány vagyok, de ez több volt mint barátság. Habár nem tartott sokáig... mindenesetre elég könnyű conon ismerkedni.
2016. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig egyszer voltam csak conon (az ország másik végéből felutazni pestre sajnos nagyon bonyorult és költséges dolog, legalábbis nekem), de mindenki nagyon kedves és aranyos volt. Habár bepasizni nem sikerült, pedig volt fiú aki szemezni próbált velem, de valami extrém módon félénk vagyok. Persze ha nem vagy olyan mint én, akkor teljesen gördülékenyen mennek a dolgok, remélem a következő conomra én is összeszedem magam egy kicsit :3
2016. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott ismerkedtem meg a volt barátommal és 3 hónapig együtt is voltunk. Könnyű ott ismerkedni, hiszen biztos van már minimum 1 közös bennetek :D
2016. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy ismerkedtem conon, hogy előtte neten ismertem meg az illetőt, majd élőben conon. Bár csak barátként, de nem bánnám ha nem csak barátként. :D
2016. aug. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen de már szakítottunk
2016. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Love story :D
2016. aug. 6. 20:06
 7/12 lencsefőzelék ***** válasza:
36%
Mi az a mondocon?
2016. aug. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Google a barátod amigo :D
2016. aug. 7. 00:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Én még csak annyit fűznék ehhez, hogy az animés lányok a legjobbak. ^^
2016. aug. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Szia

Én a mostani barátomat ott ismertem a március 26.-ai mondoconon és azóta beszélgettünk és most a július 16-17.-ein találkoztunk újra és 17.-én megcsókolt és azóta együtt vagyunk. 😊

2016. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!