Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol találok ilyen lányokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Olyan lányt aki hosszú idő elteltével is szeret. Nem ver át. Nem féltékenykedik mindenre (persze nem is hagynám hogy oka legyen rá).Lehet vele rengeteget beszélgetni anélkül hogy idegesíteném. Nem csak akkor szeret ha kap tőlem valamit. Nem csak a kinézet fontos neki...


Tudom hgy pont ilyen nem létezik :D de valami hasonló, aki normális és értékeli ha törődsz vele és nem szimplán leszarja mintha alap lenne...


Hiába próbálok ilyen lányt keresni.. eddig akiről pont az ellenkezőjét hittem volna az is a tipikus rétegbe tartozott (és 18volt értelmes kinézettel)

16/F



2016. aug. 2. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amiket te felsoroltál:nem ver át,nem csak akkor szeret,ha kap tőled valamit,nem csak a kinézet a fontos,értékeli a törődést-alapnak kellene lennie egy lánynál. Ezen kívül,mivel ugye elméletileg ezek minden normális lányban megvannak,már csak annyi a kritérium,hogy szeressen a lány beszélgetni(mert ha valaki elég antiszoc.,azt bizony idegesíteni fogja a sok duma),illetve,hogy ne legyen nagyon féltékeny típus. Ha ez tényleg így lenne,akkor könnyű lenne ilyen lányt találni,de sajnos,amiket te is leírtál,azok ma egy kapcsolatban már nem alap dolgok,hanem "luxus". Az,hogy a lány nem azért szeret,mert viszed ide-oda,elég ritka,na meg sajnos az is,hogy nem ver át. Meg ugye a lányok 80%-a külsőre megy.

Én azt mondom,hogy nem lehetetlen ilyen lányt találni,de nagyon keresni kell,mert mint mindenben,itt is a csordaszellem érvényesül,és a lányok 80% ugyanaz.

És ezt lányként írtam. :)

16

2016. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát iegn. Nagyon ritka már az ilyen lány, de valaki biztos nagyra fogja értékelni ha foglalkozol vele. Legalábbis magamból kiindúlva biztos, és nem egobol de én eléggé normális vagyok, ha az hogy gyökér vagyok nem számít:D De szerintem járd várost ismerkedj, biztos találsz valakit :)
2016. aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok. Vagyis ilyen lány nem létezik... Akkor ilyesmi. Most lehet mondani, hogy nem, hogy hazudok, meg ilyenek, de én rendes nelveltetést kaptam.


Azt nem szeretem, ha adnak nekem valamit. Jó, néha lehet, de ne egyfolytában.


Privátokat nem kérek.

2016. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a csordaszellemmel nem vitatkozom :D sajnos nem lehet ellene mit csinálni..

az utcákat járva a sok p*csanadrágot látva inkább nem akarok ismerkedni ha hosszabb távra tervezek :D

#3 a nevelésről a dolog ott dőlne meg ha fogadnál privátokat :) .. én csak a lelőhelyüket keresem :D

2016. aug. 2. 09:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Elírtam: neveltetés*. Azt hiszem nelveltetést írtam:/:)


Addig kellet volna keresni őket, míg tartott a Balaton Sound, meg a Volt fesztivál. Mert az összes ***:) oda ment.

Így meg külön "lelőhelyük" nincs. Sétálj az utcán, és majd fel fog tűnni egy sminktelen 15-16 körüli lány (aki annyinak is néz ki) na ő lesz az, akit te keresel:)

2016. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azok a tulajdonságok, amiket leírtál minden lányban meg kéne, hogy legyen.

Jó persze szerintem az ismerkedésnél fontos az is, hogy vonzónak találjátok e a másikat. Másszóval működik-e a kémia :D

"Hosszú idő elteltével is szeret": Szeretni hosszú idő elteltével normális. A szerelem azonban egy-két éven belül elmúlik és átalakul egyfajta szeretetté ami mélyebb és komolyabb mint a szerelem.

Szerintem, ha valaki tényleg szeret nem fog átverni.

Na a féltékenykedés az megint más tészta. A lányok képesek olyan szinten féltékenyek lenni, hogy az nem igaz. Én nagyon örülök, hogy nem ilyen kategória vagyok, mert attól én is megőrülnék :D egyfajta bizalomnak ki kell alakulnia a kapcsolatban, hogy megbízzanak egymásban és ne legyenek féltékenyek :D

Igen, amellett, hogy a kémia működjön ez az egyik legfontosabb, hogy tudjanak a felek egymással beszélni bármiről.

A ajándékos részre csak azt tudom mondani, hogy olyan aki csak az ajándék miatt szeret olyat találsz a sarkon sokat. De azért egy átlagos lány is nagyon tud örülni egy szál vörös rózsának... Nem drága ajándék de szerintem többet ér mint holmi nyaklánc vagy fülbevaló vagy bármi más... és az a fiú aki meglepi a barátnőjét ilyesmivel az nagyon figyelmes :D

Remélem tudtam segíteni :D Sok sikert és kitartást a keresgéléshez :D

2016. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hú :D utcán valakit smink nélkül, kicsit nehéz olyat de lehet igazad van :)


Tudom hogy a szerelem nem tart örökké előző bnőmnél is ez volt... csak ő nem vette észre hogy egy mélyebb dologba ment át és azt hitte nem szeret... aztán csak később jött rá hogy nem így van..az ajándékos dolog meg egyén függő... van aki aztmondja nem a pénz a fontos de akkor is szeret kapni mindenfélét :D szóval csak a szerencsében lehet bízni

2016. aug. 2. 17:17
 8/10 anonim ***** válasza:

Pontosan ilyen vagyok.

Azonban nekem kek a hajam,piercingjeim voltak,es allandoan a tarsasag kozeppontjaban vagyok. Folyton beszelek,porgok,es a kinezetemmel plane feltunest keltek. Nem vagyok az a kis egyszeru,visszafogott lany,akit mar elso pillantasra normalisnak itelsz meg. Rengeteg embertol megkapom,hogy pozitivan csalodnak bennem,azt hittek,bunko es flegma vagyok.

Szoval,nem minden a kulso,egy extrem vagy akar erosebben sminkelt,nagyon csajos lany is lehet normalis. (Es az ellenkezojere is van pelda,az egyik full egyszeru,"szurke kiseger" osztalytarsam minden heten mas pasival fekszik ossze.) Jarj nyitott szemmel,es megtalalod majd a hozzad valot.:)

16L

2016. aug. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mostanába lehet, h sok lány ilyen, de pl az én barátnőim, mind nagyon rendesek és olyanok amiket leírtál :) szóval valahol fogsz találni ilyen lányt:)

16L

2016. aug. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nekem sajna a piercingek/tetoválások annyira nem jönnek be se a kék haj :/

akkor neked jó ha ilyenek a barátnőid :) nekem nincs csak szerencsém :D

2016. aug. 3. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!