Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csaj elhivott moziba ennekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaj elhivott moziba ennekem illik fizetni a jegyét?

Figyelt kérdés
Van egy lany ,nekem nagyon bejon de eddig nem jutott eszembe h elhivjam moziba ,varosba neha talalkozgatunk.Most elhivott ő moziba egyik baratnojevel meg neki a baratjaval es nemtudom h ezt most ugy hivott el h bejovok neki ,vagy csk nem akar gyertyataroskodni . mertha egyertelmu h dupla randi egyertelmu h en veszem a jegyét ,de igy nemtudom

2016. aug. 2. 22:26
1 2
 1/14 $pumika$ ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp aranyos lenne tőled ha te vennéd a jegyét ;) ajánld fel neki és ha nagyon erőszakoskodik hogy magnak akarja akkor fizesse ő
2016. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Ha már a csaj megunja a töketlenkedésed és elhív téged -a srácot - moziba, minimum, hogy fizeted. Plusz a nasit is.


...és ha gavallér vagy, utána még beültök valahova.

2016. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld fel de senki sem várja el.
2016. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor udvariasságból szokás felajánlani hogy te fizeted a jegyét, persze ha nagyon nem akarja akkor fizesse ő, de utána azért illik őt meghívnod valamire viszonzásként :) Ez jó pont szokott lenni.
2016. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Mindenki fizesse a saját részét.

Lehet csak úgy hívott el, bármiféle más szándék nélkül, másrészt meg pont hogy az nem imponáló a lánynak, ha te már mindjárt mindenét fizetni akarod, mert ez már olyan mintha tepernél a kegyeiért.

2016. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak erzed,hogy milyenek azok a talalkozgatasok.

Egyebkent nekem az utolsoval ellentetben pont az jon be inkabb,ha az elejen fizet ezt-azt. Ha mar regebb ota egyutt vagyunk,kifejezetten irrital,ha rendszeresen fizeti a dolgaimat. Azonban nekem olyan furcsa hatast kelt,ha egy srac az elejen nem allja a szamlat. Nem tudom miert,talan igy neveltek,vagy fogalmam sincs.

Persze ahany lany annyi velemeny,ha tetszel neki,nem egy mozijegy ara miatt fog kiabrandulni beloled.

2016. aug. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

No, de kedves válaszolók! Az nem úgy szokott lenni, hogy az fizet, aki elhívta a másikat? Mikor egy fiú hív el egy lányt, akkor ezt szokták mondani.

Amúgy én fiúként ilyen esetben fizetném a saját részemet.

2016. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

Egyet értek az előzővel. Ha haverok elhívnak kocsmázni, akkor az azt jelenti hogy állnak nekem legalább 1 sört. Általában az fizet aki hívott.

Ebben a csúnya világban valamilyen oknál fogva megszokottá vállt, hogy a nőknek nem kell tennie semmiért, mert majd a férfi megteszi nekik. Ez egy baromság, de sajnos ez lett az elvárás, ezért ha fel sem ajánlod, hogy kifizeted a jegyét, máris sóher parasztnak leszel beállítva. Sajnos így működik...

2016. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha te hívod el akkor fizesd a jegyét.
2016. aug. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
# 9: Olvasd el még egyszer! Nem a kérdező hívta meg a lányt, hanem fordítva.
2016. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!