Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kinek, mi az álomrandi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek, mi az álomrandi?

Figyelt kérdés

Nekem az, hogy valamelyikünk szobájában beszélgetünk egy kakaóval, közben pedig mulatósra és mindenféle zenére táncolunk és hülyülünk, nekem ez mindennél többet érne. :D

Kort, nemet is írjatok!:)

16/l



2016. aug. 3. 23:03
1 2
 1/15 eznemlényeges ***** válasza:
79%
Az, hogy rögtön elmondjuk egymásnak teljes egészében, hogy milyenek vagyunk, miden kis részlettel együtt, s ebből kiderülne, hogy van-e dolgunk nekünk együtt, vagy nincs
2016. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez azzal a akülönbséggel, hogy én közben recskázom rád...
2016. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem , csak annyi hogy semmi mással ne foglalkozzunk(telefon,internet) csak beszélgessünk mindenféléről.Nincsenek nagy igényeim.😀Komolyan nekem ez az álomrandi ahol figyeljünk egymásra,beszélgetünk,nevetünk. 16/L
2016. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Este a sötétben kint a fűben feküdve, csillagokat nézve. :)

15L

2016. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Jol van lanyok majd elmulik az ilyen almotok mert nem lesz ilyen nem rossz indulatbol mondom de, a mai fiuk nem latnak tovabb a sajat farkuknal..17/l
2016. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Utolsó. :DD

Oda van írva , hogy "álomrandi"

Szóval ja, csak álom

2016. aug. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 eznemlényeges ***** válasza:

Én kikérem magamnak, hogy fiú vagyok, s ezért írtam ezt, mivel eddig összesen 2 ember tudott elviselni eddig

Én ezt úgy értettem, hogy a legbetegebb dolgokat

(pl. rólam: tudom hogy kell megnyúzni egy embert)

1. voltam

2016. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tudom hogy csak "alomrandi" de azert oda irtam hogy nehogy valamelyik lany tul naiv legyen es elhigyje hogy valora valik es ilyen lesz a randija :D 5-os voltam
2016. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7-es, kellesz
2016. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mertekben egyet ertek az elsovel azt hiszem nekem is ez lenne egy alomrandin hogy mindent megtudjunk egymasrol.. ha mar osszejottunk es utanna jon ra hogy milyen beteg elmem van az ugy egy kicsit kinos lenne... de ha minden stimmel akkor valamelyikunk lakasan megnezhetnenk egy filmet, tudod forro csoki egy teli napon, valami jo film ( fontos hogy film es sorozatok teren egyezzen a velemenyunk) es azt hiszem ennyi nem nagyok az elvarasaim☺
2016. aug. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!