Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csókolni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolni?

Figyelt kérdés

A barátommal már több, mint 3 hónapja vagyunk együtt, de még nem volt alkalmunk kettesben lenni. Remélem egy találkozásunk során, eljön a csók ideje is. Azt tudom, hogy kell kezdeményezni, de miután ajkunk összeér, fogalmam sincs, mi jön. Kíváncsi vagyok és szeretnék valamennyire felkészült lenni. Persze azért átélni azt az állítólagos örömöt.

Ha már csókolóztatok, akkor írjátok meg, a tapasztalataitokat, élményeteitek légyszi!

Fiúk, egy lány, mit ne tegyen?

12/L



2016. aug. 3. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
En 16 evesen csokoloztam eloszor az elso pasimmal...-.-:/
2016. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 eznemlényeges ***** válasza:
28%
Ne próbálja eltörni a kezemet, mert akkor én töröm ki a nyakát.
2016. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.kommentelő: De előtte volt már barátod?

2.kommentelő: Kössz!😂 Hasznos tanács😂😂

2016. aug. 3. 23:41
 4/10 eznemlényeges ***** válasza:
56%
Jönni fog ez magától, először nem muszáj nyelves csók, elég a sima, de ahogy érzed, ha megvan a kémia, akkor mehet a nyelves is
2016. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Ezt leírni nem igazán lehet, jön majd magától.

Ha nem nyelves, akkor olyasmi, mint amikor nem a nyelveddel nyalod a fagyit, hanem úgy az ajkaiddal "harapdálod". A nyelves meg "nyelvcsata". Annyira figyelj, hogy ne fogazz. Amúgy tényleg magától fog jönni.

2016. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Most komolyan?!??! 12 évesen neked van pasid.. hát tényleg nagyon nagy kapcsolat lehet... neked nem csókolóznod kéne hanem tanulni!!
2016. aug. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Válaszadók, miért nem a kérdésre válaszoltok? Ne oltsátok már be csak azért, mert fiatal... Én is jártam valakivel 12 évesen, smároltam is vele, na bumm.
2016. aug. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a kommenteket!

6.kommentelő: Igen, 12 évesen van barátom! És nem, tényleg nem nagy kapcsolat! De azért létezik és nincs jogod ahoz, hogy ezt felülbíráld! Tanulni meg képzeld tanulok! Tudod valaki tud egyszerre több dologgal is foglalkozni!

(Én nem akartalak megbántami, de ez nagyon rosszul esett!)

7.kommentelő: Köszi..💓

2016. aug. 4. 08:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Minek csókolózni, mikor szexelni is lehet? :'D
2016. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9-es xD


Ha eljutsz odáig, hogy csókolózzatok akkor úgy is rá jössz, hogy hogyan kell csókolni. Nem nagy kunszt.

2016. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!