Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miket tudtok ajánlanli amolyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket tudtok ajánlanli amolyan sétálos randihoz?

Figyelt kérdés
Romantikus típus vagyok, szóval bármi jöhet, én vagyok a kezdeményező, illetve fiú... úgy alakult, hogy sétálni fogunk mert nála nincs sok hely, de viszek majd virágot/kedvenc italát, viszont szerintem ez kevés, miket ajánlotok amolyan első randira? :)
2016. aug. 8. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem elso randira ez tokeletesen eleg.:)

De mehettek fagyizni is.

2016. aug. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen elsőnek igaza van :) fagyi, fánk, esetleg pizza, jó mondjuk nekem eléggé a kaja körül forog az agyam :D de esetleg játékterem vagy ilyenek e elsőre inkább csak ilyen egyszerűbb dolgok :)
2016. aug. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha első randi, akkor nekem sokkal jobban tetszene, ha tényleg csak sétálnánk és nem ulnénk be sehova sem, esetleg egy fagyi, de semmi más


ha megoldható és van kedvetek, akkor piknikezni is mehettek :)


hány évesek vagytok?

2016. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első randira se virág se kedven ital nem kell, a kettő meg főleg nem.

Nem azon múlik a siker, hogy viszel-e valamit.Sőt, ez inkább csak hátrány lehet, mert nem tud mit kezdeni a helyzettel, zavarba jön, hogy még nem is randiztatok,de már ott a virág (meg az ital)...

2016. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem virágot ne vigyél,mert csak kényelmetlen lesz a lánynak cipelni magával. :/ Innivaló okés,mert azt ha megitta,eldobhatja. :) Hívd meg egy fagyira,és ennyi elég. :) Sok sikert!
2016. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!