Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Színházat kedvelő lányok! Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Színházat kedvelő lányok! Ha valaki egy előadásra hívna meg randiként mit szólnátok? Vagy valami hasonló elfoglaltságot tudnátok mondani? 14/f

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Első randira a mozihoz hasonlóan nem jó program a színház, mert nagyrészt egymás mellett ültök csendben. Randizni viszont elvileg azért randizol, mert szeretnéd megismerni a másikat. Ha már elég jól ismeritek egymást és többedik randiról van szó, illetve tudod, hogy a lány szereti a színházat, akkor persze teljesen jó program lehet. Ha van egy konkrét lány, aki tetszik neked, egyszerűen hívd el sétálni és beszélgetni. Ha te is tetszel neki és érdekled, akkor el fog veled menni, ha pedig nem érdekled, akkor mindegy, hogy hova hívod, nem fog miatta jobban érdeklődni irántad. A másik dolog, ami számít, hogy te szereted-e a színházat. Ha igen, akkor jó program, ha viszont nem, akkor csak a lány miatt ne menj vele színházba.
2016. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Én nagyon örülnék neki :)

16/L

2016. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért kezdtem el ezen gondolkodni, mert nagyon szeretem a színházat, viszont András neked nagyon igazad van, első randinak tényleg nem jó ötlet, mindkettőtöknek köszönöm!
2016. aug. 10. 15:06
 4/6 Givin' Answers ***** válasza:
85%
Az egyes a számból vette ki a szót.
2016. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyeanek igaza van, de egy későbbi randihoz ideális. Én örülnék egy ilyennek. Imádom a színházi előadásokat még hasonlókat. 14/L
2016. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az egyeshez, azzal a kiegészítéssel, h. úgy is lehettek első randi, h. már régóta ismered.

Osztály-/évfolyamtárs, szomszéd, egy egyesületbe jártok, stb. - ebben az esetben nem kizárt a dolog.

2017. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!