Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hany evesen? Sokan pls ㈴...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany evesen? Sokan pls 😊😁🙌🏼

Figyelt kérdés
Sziasztok nektek hany evesen volt az elso baratotok ? Illetve a szuleiteknek mikor mondtatok el ?😊 Es hany evesen engedtetek h egy fiu megfogjon titeket ( segg mell) vagy fiuk ti hany evesen tapiztatok le eloazor egy lanyt ? A valaszokat elore is koszi
2016. aug. 10. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

8 évesen volt az első barátnőm XD

De amugy az elso komolyabb kapcsolatom az 15evesen volt. Ilyenkor az mind megvolt amiket leirtal :)

2016. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kivancsifancsii válasza:
15 évesen. 2 hónapig tartott, tapi ka volt. Jó volt :)
2016. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15 évesen volt az első, ugyanekkor tapiztam először.
2016. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12 évesen volt először barátom, idősebb volt 5 evvel de elég éretlen volt.. Nem volt tapi, csak a hasamat simogatta... Fel évig voltunk együtt
2016. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat 😊 Meg irjatok 🙌🏼😏
2016. aug. 10. 22:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Első barát 17 évesen, nem tartott valami sokáig

Szüleim egy hét után tudták meg

Első tapi 16 évesen (a barátom előtt két sráccal kavartam)

18l

2016. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tapi 8 évesen volt elsonek. Puni csak, fenékre nem is gondoltam h azt is jo:D rendes baratno 16 eves
2016. aug. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első barátom 15 évesen volt, sajnos még távkapcsolat, viszont havonta tudunk találkozni. Az első ilyen találka előtt mondtam a szüleimnek, szerencsére belementek, de csak úgy ha eljön ide hozzánk. 16 éves voltam már, mikor először kezdett a kezével megvizsgálni, persze előtte mindig megkérdezte, higy szabad-e
2016. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
13 évesen volt az első barátom. pár hónapos kapcsolat volt. de csak a 15 éves koromban lévő barátom tapizott le először. a mostanival 2 hete vagyunk együtt de még nem nagyon tapizott. a szüleim kb 1 hét után tudják meg
2016. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16évesen volt az első barátom, még aznap összejöttünk, mikor megismertük egymást, aznap tapizott, anya 2 hónap múlva tudta meg. Kb 3és fél hónapig tartott a kapcsolat.
2016. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!