Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna ha a barátnőtök nyugtatót szedne?

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal jobban zavarna, ha érezném, hogy ráférne, de mégse lenne hajlandó szedni...
2016. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az attól függ,hogy miért szedi. Ha nyomós indoka van rá,pl: közeli hozzátartozó elvesztése, nagy munkahelyi nyomás,súlyós anyagi gondok stb...akkor nem zavarna egészen addig,amíg látom,hogy mindent megtesz a változásért.nem restel segítséget kérni és elfogadni azt. Amennyiben belenyugszik a helyzetbe és csak nyugtatókkal lenne hajlandó élni,akkor sanszos,hogy szakítás lenne a vége.nekem egy önmagán sebetnyalogató,nyugtatózott nőre nincs szükségem.
2016. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Attól függ mi célból használja, milyen rendszerességgel. Volt már rá példa, hogy én is vettem be 1-2, meg ideges voltam, a testem is jelezte, így vettem be egyet, de annyi volt.

Normális, egészséges embernek is lehet rá szüksége olykor, de nem mindegy milyen mértékben.

Ha a napi rutinja állandóan a bogyók szedése akkor valsz nem lenne jövőnk.

2016. aug. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senki Márk válasza:

Erősen esetfüggő, de az elképzelhető eshetőségek legtöbb variánsában irreleváns szerintem. Inkább egyfajta nyugtatófóbia miatt elutasítóak az emberek ilyen esetben. Természetszerűen a tökéleteset keressük, így pszichésen is erőset keresünk. Ha nyugtatózik, akkor gyenge "példány", ez ellenérzést kelt.

Engem személy szerint nem zavarna. Az sokkal inkább számítana nekem, hogy elmondja-e, mi/mik a problémája/problémái.

2016. aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha van rá oka és orvos ajánlotta, akkor nem
2016. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!