Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket mennyire zavar ha egy lány magasabb?

Figyelt kérdés
A problémám az h a fiú aki tetszik egymagas velem talán 1-2centivel magasabb vagyok. Kissé szeretem a magassarkú csizmákat ami ilyen kis átlagos magasságú. Egy fiút nem zavarná ez? Mert engem nem zavar de nem tudom a fiúk ehez h állnak.

2016. aug. 16. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar,magasabb a barátnőm mint én.
2016. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1-2 centi nem olyan rossz, bár fiúfüggő, én pl jobban szeretem a pici lányokat, de addig ok amíg nem 195 a csaj
2016. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg hogy zavarnà. Ezek a csajok meg a magasság gondjaik....
2016. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ritkán látok 193cm es csajt😄 de az alacsonyabb haverjaimat elvileg zavarja az ilyen eset
2016. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
172centi vagyok hosszú lábakkal és engem nem zavar volt kisebb pasim már aki kisebb. De nem tudom egy fiú mit gondolhat
2016. aug. 16. 23:19
 6/9 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
171 cm vagyok, igazábol nem ismerek embert akinek amúgy lenne barátnője és alacsonyabb mint én. Szóval szerintem pont jó vagy.
2016. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a kisebb fiúkat hagyd meg kisebb lányokhoz. Én is 180+ vagyok és mindig csak a nagyon kicsi 150 környéki lányokat találom meg. Lehet csak el vagyok átkozva, de sose látok magasabb csajokat. :D
2016. aug. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2016. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én nem kezdeményeznék egy magasabb csajnál, mert a legtöbb lánynak fontos, hogy magasabb legyen nála a fiú. Bár én 185 vagyok, így nem sok magasabbal találkozom :)


Szerintem ez nem kizáró ok, viszont arra számíts, hogy a legelején lehet, hogy neked kell kezdeményezni.

2017. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!