Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mire számítsak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Az első randin eljöttünk hozzánk és egysmárolás közepette bedőltünk az ágyamba és ott smároltunk majd elkezdte a srác a nyakamat szívni amúgy ő volt felül...utána fordítottunk én amúgy szoknyában voltam és ő benyult alá és markolászta a segg**et utána picit meg paskolta de nem volt több. Kövi randin náluk leszünk szerintetek mire számithatok?
2016. aug. 22. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Star Trek marathonra, pop-cornra. Szünetekben sakkoztok "The big bang theory"-s pólóban. SZERINTED?!
2016. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat:( am én 14(3 napja) ő pedig 17
2016. aug. 22. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
:D minek kérdezed meg te is tudod
2016. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Le ne feküdjetek!
2016. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert nem tudom mire számítsak
2016. aug. 22. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!