Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen virággal lepjem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen virággal lepjem meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nem sokára lesz a 4. alkalom hogy kettesben leszünk. (Előtte néha láttuk egymást). Első alkalommal volt már csók és kézfogás majd utána gyorsan összefutottunk és közölte, hogy haladjunk lassabban, kell még pár tala, első után nem akar még járni, de hozzátette hogy emgkedvelt

Mindketten keressük egymást

És én úgy gondolom 4.alkalom már megfelelő lépni és szeretnék vele erről beszélni és arra gondoltam hogy találkozás elején meglepném egy kisebb virággal, csak fogalmam sincs milyen legyen és ebben szeretnék tanácsot kérni.

Nem nagyon voltam még virágboltban és ötletem sincs milyen kéne.

16/f a lány 15



2016. aug. 25. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy szál vörös rózsa eddig mindig egyértelműen jelezte az ember szándékát. :)
2016. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A vörös rózsa nagyon romantikus, szerintem jó lenne :)
2016. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!