Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randira tippek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira tippek?

Figyelt kérdés

Már nagyon sokat beszélgettünk messengeren de még sose találkoztunk személyesen.

Hogy alakítanátok ha a ti randitok lenne és mikre figyelnétek oda?


2016. aug. 25. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne ölje meg magát a randi végén.
2016. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Publikus hely, menekülési útvonalakkal, ha katasztrófába torkollna a randi.

Egy kajás fesztivál, cukrászda, kávézó jó ilyenre. Mozi kevésbé. Múzeum is jó, lehet közben halkan beszélgetni.

2016. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mozi ne legyen az biztod. De én például a kávézós randikat sem szeretem. Hisz első olyan jellegű találkozásnál az ember nem biztos hogy azonnal fel tud oldódni és egymással szemben csak ülve kissé kínos lehet. Inkább valami program legyen mint például egy fesztivál féle valami vagy érdekes kiállítás, ilyesmi
2016. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia nekem is nem rég volt mi kutyátsetaltattunk es fqgyiztunk nagyon izgultam de ha jofej vagy es alany is akkor nincs mitől felned mi végig nevettünk beszélgettünk pedig a randi elott azt hittem hogy meg se merek majd szólalni legyél magabiztos hallgassdd meg érts vele egyet es a fagyit ajánlom mert miközben eszitek leültok valahova es olyan jo 10percem meg nem volt amikor a padon ültünk es beszélgettünk gagyi közben 13/F
2016. aug. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!