Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 12 éves srác vagyok! Szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves srác vagyok! Szerelmes vagyok az osztálytársamba, (lány) de rajtam kívül még vagy 4-en szerelmesek belé. Mit tegyek hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Igen, gondoltam arra hogy elmondom neki! de egyszerűen úgyis nemet mondana mivel sovány vagyok, nem vagyok erős, nem focizom stb, és ő azt szereti.

2016. aug. 25. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát... ha nem rendelkezel olyan tulajdonságokkal, ami tetszene neki, és csak egyoldalú az érdeklődés, nem hinném, hogy van esély egy kapcsolatra... Sajnálom.
2016. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nézd énis 12 voltam amikor tetszett egy lány, és még 2 fiú is szerelmes volt belé az osztályban.

Ha nem tetszel neki akkor nem tudsz mit tenni, úgyi ő fog dönteni.


Csak nemvedd olyan rosszul a döntését, én pl amikor nemet mondott elég sokáig justin biebert halgattsm és sírtam :'( 14/f

2016. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek egy próbát megér?
2016. aug. 25. 13:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Most ez gonoszságnak fog hangzani, de nem az, biztosíthatlak róla, hogy jó szándékom van. Nem lenne jó elmondani neki. Az osztálytárssal járás egyébként is macerás, mert ha a kapcsolat tönkremegy, még évekig nézheted minden egyes nap a másikat. És te mondtad, hogy nem vagy az esete. Aztán, 12 évesen (6.-osan, ha jól tudom) még jó néhány napig, hétig, hónapig, évig nézheted őt, és hogy esetleg összejön valaki mással, ami valljuk be, rosszul esne.
2016. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem úgy értettem hogy gondolom neki az tetszene nem biztos hogy neki az tetszik csak gondolom én!
2016. aug. 25. 13:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondolom neki az a fiú tetszene aki erős focizik stb. De lehet hogy nem igaz, én csak gondolom hogy azok tetszenek neki!
2016. aug. 25. 14:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Negyeske velemenyet osztom. Sajna nem fog osszejonni inkabb ne egesd magad azzal h elmondod. Bocsi nem akarlak megbantani de jobban jarsz igy. Eselyed igyse ugyse de legalabb nem lesz utana ciki. En anno egy ilyen eset miatt hagytam abba az egyik hobbimat, mert visszautasitott csporttarsam, es utana nem mertem a tarsasag szeme el kerulni. Neked meg osztalytarsad, szal szar ugy lenne nagyon. Sajnalom amugy 14l
2016. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dominik?
2016. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Jaaj eddig engem cseszegettek ilyennel...

Gindolkozz! Mit szeret csinálni? Mitől vagy te kevesebb a többieknél?

Én nem ismerlek de te magadat talán igen....

Én azóta majdnem osszejottem vele de "csak barátok vagyunk"

2016. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!