Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találjak meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak meg egy lányt, akiről csak egy képem van?

Figyelt kérdés

Kicsit fura kérdés lehet, de nekem nagyon fontos lenne. Szóval van egy banda. egyik koncertfelvételen megláttam egy lányt és teljesen belezúgtam.Sajnos nem tudtam a koncertre elmenni egyéb okok miatt. Próbáltam már mindenféle módon keresni. Megnéztem az eseményt visszaigazolók között, de semmi. Megnéztem az albumok likeolok között, de szintén semmi. Utolsó reményként ide jöttem, hátha valaki felismeri, mert teljesen odáig vagyok érte.

20 év körüli, barna haj vékony alkat.

Képet csatolom.

Ha valaki esetleg ismeri kérem segítsen nekem, nagyon fontos lenne :) (feltételezem Pesti a lány.)

[link]


2016. aug. 27. 00:18
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] elnézést, itt a kép!
2016. aug. 27. 00:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha semmilyen közösségi oldalon nincs fent, akkor legfeljebb magándetektív.
2016. aug. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit hulyenek fog nezni a csaj amugy ha megtudja eztxd
2016. aug. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelentsd be a rendőrségen, hogy eltűnt, mutasd meg nekik a fényképet is.
2016. aug. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Egyenes út ***** válasza:
0%
Ez lány?!Akkor csúnya szegény
2016. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!