Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Holnap elhívok 1 lányt sétálga...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap elhívok 1 lányt sétálgatni/beszélgetni Miről beszélgessünk? Mit mondjak neki? 15/F

Figyelt kérdés

Ez idő alatt mikről kéne vele beszélgetnem ??

És hogyan vehetem észre hogy én is bejövök neki?



2016. szept. 1. 02:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez még talán menne is ha ismernénk a lányt
2016. szept. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélgetni arról szoktak az emberek ami foglalkoztatja őket, és amihez értenek.
2016. szept. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég gáz lenne, ha mi látatlanban jobban meg tudnánk mondani, miről beszélgessetek, mint ti magatok...


Nyilván azért hívtad el, mert kedveled. Ehhez valamennyire ismerned kell, nem?


Arról beszélgessetek, ami érdekel titeket.

2016. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1: Ott a pont. ;)
2016. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezgesd a szabadidejéről, meg ha sportol valamit akkor arról, vagy ha van valami közös elfoglaltságotok akkor arról, aztán jön az magától. Hát onnan hogy ha piszkálja a haját, töri az ujjait, igazítja a ruháját. (rám ez a jellemző) Ha régebb óta ismeritek egymást akkor szerintem a szeméből már meglátod. :) Remélem tudtam segíteni.
2016. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor keresem a szemkontaktust és amennyire tudom megtartom azt
2016. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!