Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy napra férfiak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy napra férfiak lehetnétek akkor milyen dumával szednétek fel magatokat/ismerkednetek magatokkal?

Figyelt kérdés

2016. okt. 9. 02:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ívben kerülném magam, nincs igényem egy őrültre. :D
2016. okt. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Batran, vaganyan, ramenosen, de figyelmesen.
2016. okt. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi, ment a zold. Johetnek meg ;D
2016. okt. 9. 10:22
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Szia cica van gazdad?

Nagyon szeretem amikor igy probalnak felszedni. Ilyenkor kulonlegesnek erzem magam.

2016. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sosem szerettem a nagy dumás csajozós pasikat, akik a hatalmas dumával azt hiszik hogy már a csajuk lehetek. Jobban szeretem ha egy pasi simán odajön hozzám, mosolyog és normálisan kezdene el beszélgetni velem, néha picit flörtölgetne, és persze fontos hogy legyen magabiztos, az ha picit félénk és zavarba van még belefér, én is az tudok lenni ha odajönnek hozzám ismerkedni.
2016. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a lelkét kezdeném ápolgatni, kérdezném a gyerekkoráról, és figyelmesen hallgatnám, amikor elpanaszolja az életét.
2016. okt. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszintén kimondanám, amit épp gondolok a lányról. :)
2016. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!