Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hi! Fura szitu. Van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hi! Fura szitu. Van egy lány aki tetszik, randiztunk és most. Mit csináljak? Hosszabban lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány (14 eves) akit nagyon nagyon bírok, nagyon jól néz ki nagyon jófej. 1 hónapja randiztunk tok jól sikerült, kövi nap ő írt rám h megismetelhetnenk aztán jött a suli. Rairtam kB 3 hete h valamikor talalkozhatnank erre azt írta h nincs semmi ideje... Ha találkozunk a suliban mindig dumálunk meg ilyenek... Par napja elhivtam fb : talalkozhatnank valamikor erre ő :

nincs semmi ideje

erre én biztos van valamikor egy órája

ő: tényleg nincs semmi időn

én : ha nincs kedved velem menni valahova csak szólj

ő ez hülyeség

én : írtam neki h "nem tudom eszrevetted h bírlak, ha vhova elhivlak mindig azt mondod h nincs időd

...

Az jött ki belőle h : én : inkább felejts el az egészet

erre ő : jó elfelejtem

Ezután minden közösségi oldalról kijelolt, én őt sehonnan

Na és a lényeg: Van bármi ötletetek h most mit csináljak? Bármi észrevétel jól jön. Előre is nagyon nagyon köszi!!! F/14



2016. okt. 15. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem fura szitu. Egyszerűen nem vagy neki fontos.
2016. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, az előző tömören leírta a lényeget ... én kicsit kifejtem neked, de a lényeg az ez ...


mindenkinek arra van ideje, amire akarja hogy legyen... ez egy hatalmas klisé, de nagyon igaz ... egy 14 éves lány nem lehet olyan elfoglalt, hogyha van hozzá kedve, akkor egy héten ne találjon egy alkalmas órát amikor "rádér" úgymond ...

ha ilyen jól elbeszélgettek, ahogy te mondod, akkor teljesen természetesnek kéne, hogy legyen, hogy találkoztok, ha úgy van ... ez meg hogy letiltalak innen meg onnan, ez nagyon dedó, de még betudom a korotoknak


szóval a lényeg, hogy még mielőtt nagyobb kár esik a lelki világodon és jobban beleéled magad a semmibe, próbáld meg elengedni :) ha rosszul látnám, és tévedek. akkor majd zavarni fogja, hogy lesz***rod és ő fog kezdeményezni, de erre nem látok sok esélyt őszintén szólva

2016. okt. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek után nehogy még te könyörögj neki! Nem voltál elég fontos neki, majd találsz mást, aki megbecsül.

Mindenkinek arra van ideje, amit akar...

2016. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Az lesz amit mondok, bár sajnálom... De hát ez van
2016. okt. 19. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb egy hete nem beszeltek, ugye? Jovo hetvegen en megkerdeznem, hogy raer-e osziszunetben. Addig csillapodnak a kedelyek :D
2016. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!