Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Buliban hogy lehet ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok. Buliban hogyan tudnék ismerkedni lányokkal? Nem jellemző rám, hogy rengeteget innék,mindig tudok magamról, azaz nem vagyok részeg. mit és hogyan csináljam, hogy ismerkedni tudjak? Az volt eddig a gond, hogy akiket táncolni hívtam mind elutasított, mondván hogy nem szeret táncolni, erre alig telt el pár perc és már egy másik fiúval táncolt.
2016. okt. 21. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Jó külsővel lehet, és sok-sok pénzzel.
2016. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
90%
az elsőnek nincs igaza személyes tapsztalat xD pénz az unalmas téma
2016. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Lehet hogy unalmas, de gazdag szingli pasit még nemigen láttam sehol.
2016. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyiban kiegészíteném az előző hozzászólót, hogy a kötőszó a "vagy" nem az "és" :) Ha jól nézel ki és dumálni tudsz, lesz csaj. Ha nem nézel ki jól, de piszkosul sok pénzed van, lesz csaj (amíg tart a pénz) vagy nem jön egy olyan pénzes csávó aki jól néz ki. :) De igaz, a joker a pénzes szépfiú...
2016. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!