Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi sülne ki abból, ha két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi sülne ki abból, ha két erősen introvertált ember randizna?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyenlős mind a két fél. Nem lenne kínos vagy unalmas? Kellemetlen? Előbb-utóbb meg tudnának nyílni?

Tapasztalatokat kérlek írjatok, ha van.

Trollok kíméljetek:)



2016. nov. 1. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Tapasztalataim szerint abbol sem mindig jo sul ki ha egy extrovertalt es egy introvertalt ember randizni kezd. A volt parom is erosen introvertalt volt. Eleinte megfogott a csendessege es a visszahuzodasa, de utana egyre inkabb teher lett, mert nem akart valtozni. Soha nem akart sehova sem menni, csak otthon osszebujni. Nem voltak igazan baratjai, de az en barataim kozott folyton csak feszengett, pedig batoritoak voltak. Mindig hamarabb haza akart menni mindenhonnan, amit eleinte tiszteletben is tartottam. Kicsit eletkeptelen is volt a szamlak teren, vagy ha fel kellett valakit hivni. Persze nem mondom, hogy az osszes introvertalt ilyen, de meg kell talalni a kozeputat. Szerintem ha a felek hajlandoak a kompromisszumra es a valtozasra egy bizonyos mertekig akkor mukodhet. O egyaltalan nem volt hajlando, en probalkoztam egy darabig, de szakitas lett a vege. 26N
2016. nov. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Működőképes. Sőt, mostanában egy még érdekesebb jelenséget is észrevettem, vannak emberek, akik kapcsolatban vannak a másikkal úgy, hogy soha nem találkoztak személyesen, lehet, hogy a világ túl felén laknak és csak inteneten keresztül ismerté meg egymás. Kb mint egy plátói szerelem. Persze az igény meg lenne a találkozóra, de egyébként érzelmileg tökéletesen kielégítő őket a helyzet. Nem egy ilyet láttam már.
2016. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Jöhetnek még:))
2016. nov. 1. 08:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után mindketten oldódnátok, találnátok közös érdeklődési köröket stb. és nem lenne többé kínos. Minden csak addig kínos, amíg annak tartod :)
2016. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy én is hamarosan találkozok egy fiúval, akivel már több, mint egy éve tartjuk a kapcsolatot neten keresztül. Mindketten nagyon félénkek vagyunk még telefonon keresztül is, és sokszor nem jut eszünkbe semmi. Én is aggódok, hogy vajon mi lesz ebből így élőben... De mindketten tudjuk, hogy meg kell próbálnunk előbb utóbb és hülyeség tovább halogatni, mert bármikor kerül rá sor, akkor is ugyanígy fogunk izgulni. Amúgy én azt gondolom, hogy eleinte lehet kínos csend lenne meg olyan bátortalanul szólna egymáshoz a 2 fél, de a végére már biztos belejönnek majd. :)
2016. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2016. nov. 1. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát mindenképpen megér a dolog.
2016. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!