Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell randizni? Komolyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell randizni? Komolyan kérdezem.

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, nemigazán randiztam eddig, csak párat, de azok se voltak sikeresek.


Hogyan kell randizni? Helyszínt, viselkedés, akár még bevált szövegeket is elfogadok ( bár nem vagyok híve ennek, de hátha van vmi frappán és jó ), bármit.


Első randin mit kell csinálnom, illetve a másodikon mit kell?


Végre a segítségetekkel hadd tudjam meg, hogy kell?


Debreceni vagyok, ha valakit érdekel ( helyszín szempontjából, ha tud ajánlani)



2016. nov. 6. 16:15
 1/8 anonim válasza:
100%

Először is elhívod szépen,kedvesen a leányzót. Nyilván ha már elhívtad, akkor ismered annyira,hogy tudod,hogy miket szeret.Például ha szeret jégkorizni,akkor az ilyenkor tökéletes helyszín lehet,ott adódhatnak olyan lehetőségek,hogy megfoghatod a kezét, vagy segíthetsz neki. De a kávézó/teázó is alkalmas randira,ott tudtok beszélgetni nyugodtan.Érdeklődj felőle,kérdezz és hallgasd végig.Legyen véleményed és hozzáfűznivalód a dolgokhoz.

Az,hogy meddig mentek el az első randin, attól is függ,hogy mióta ismeritek egymást és attól is,hogy milyen típusuak vagytok. Van aki már első randi után ágyba bújna. Szerintem első randin max.puszi, és ha jól sikerült a találkozó akkor a következőn már csók is belefér.

2016. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ma már a meki a menő nem a kávéző
2016. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csókra a helyzetet hogy teremtem meg?
2016. nov. 6. 17:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne a legjobb ha ezt Te tapasztalnád ki, na de mindegy:D amúgy lány vagyok, szóval ebből a szemszögből írom le.

Kávézó, étterem, gyorsétterem, állatkert, korcsolya, libegő, Citadella, János hegy, Normafa (télen ez duplán jó, mert még kürtőskalácsot, meg forralt bort is árulnak), egyszerű séta (onnan pedig a játszótérre. Ne gondold, hogy gáz). Ezek jók első, de sokadik randira is. De azok a programok, amiket inkább ne tervezz be első alkalomra: mozi, színház, múzeum és a többi hely, ahol keveset lehet beszélgetni, mert itt nem tudjátok valami jól megismerni a másikat.

Viselkedj udvariasan, ne légy tapintatlan, se szavakkal(ne légy túl személyes), se tettekkel (ha pl kivágott felsőben jön, akkor se bámuld a melleit). Sose beszélj az exe(i)dről (ha voltak). Mindenképp te fizess, ha ő szeretne, vagy felezni, akkor se engedd neki. Ezt sok lány (persze nem mind) amúgyis csak udvariasságból ajánlja fel. Legyél érdeklődő és kedves, ne beszélj sokat magadról. Szövegeket nem tudok ajánli, de ne is használj szerintem, mert a legtöbb totál gáz.:D

Második randin csináld azt amit az elsőn is, mindegyik randi után kísérd haza a lányt ha hagyja, de ne erőszakold rá magad, ha először nemet mond, mond hogy de szívesen hazakíséred.. de ha harmadjára is nemet mond, akkor hagyjad. Első randi végén ne csókold meg, inkább a másodikon se, ne siesd el, de majd a szemében úgyis látod ha aktuális.

Remélem tudtam segíteni!

2016. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csókra a helyzetet úgy teremtsd meg, hogy megfogod a kezét vagy derekát, közel hajolsz hozzá, és megcsókolod..
2016. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kitapasztalni nem szeretném, ezért kérek tanácsot, nem akarom elszalasztani?


De én nem hiszem, hogy látom a szemében a csókot, ehhez béna vagyok. Honnan fogom tudni, h megcsókolhatom?:D

2016. nov. 6. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Érj hozzá, aztán ha nem húzódik el, akkor már nyugodtan megcsókolhatod szerintem. De csak lassan, ne vesd rá magad..
2016. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Chessbase válasza:
Bocsi hogy így idepofátlankodok de, akkor sem jó első "randira" a mozi hogy ha már igazából egész jól ismerjük egymást? Szóval nem ez lenne az első tali, hanem csak kettesben lenne az első. :)
2016. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!