Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti hogy szoktatok ismerkedni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy szoktatok ismerkedni? Értelmes és normális válaszokat várok.15/L

Figyelt kérdés

2016. nov. 9. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem eddig a netes ismerkedés összejött:D Tudom, hogy ez ritka, de itt ismertem meg pl. a barátomat.:) Társkeresőm nincs.

Ja és úgy, hogy beszélgetek sokat mindenkivel.

17/L

2016. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is neten bár hosszú távon nem jött még össze kapcsolat,mindig jól indul aztán szarul végződik 17/F
2016. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egész jól el lehet beszélgetni online, ha nem akad sok lehetőséged személyesen ismerkedni. Teljesen járható út, talán könnyebb is, de persze hamar bele lehet futni unszimpatikus emberekbe, akik amúgy szimpatikusnak írják le magukat. :)

Igaz ez élőben is lejátszódik, csak kevesebb eséllyel és hamarabb.


Egyébként lehet találni olyan témájú közösségeket, ami érdekelhet téged. Vagy valami tömegsport, esetleg ismerős által. :)


16/f

2016. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!