Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lánynak ferdék a fogai?

Figyelt kérdés
Nem olyan durván fent 4,lent 2😞
2016. nov. 11. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hordjon fogszabályzót. De egyébként egy kicsit zavarna mert ebből az jön le hogy nem törődik a fogaival.
2016. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak sajnos most jelenleg nincs rá pénz,de lesz:)de amúgy fehérek a fogaim..
2016. nov. 11. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Most ezt ne sértésnek vedd amit mondtam rólad. De ha nem látszik annyira akkor nem zavar
2016. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha alapból jó fej a lány és szép és nincs olyan nagy baj a fogaival akkor tetszik :)
2016. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 savanyújóska ***** válasza:
Nem tudom, szerintem az, hogy valakinek épp nincs fogszabályzója, nem az, hogy nem törődik vele, csak az, hogy nincs rá pénz, esetleg nem elég rá fogszabályzó. Nálam attól függ, ha az egész egy kidűlt kerítésnek bedőlt oldala, az azért nem annyira vonz, sőt, de ez, hogy van 1-2 egyentlenség, ha egyébként minden ok, nem lesz önmagában kizáór ok. :)
2016. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2016. nov. 11. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:

sikerült hatalmas f szságot írni megint.attól,hogy valakinek nem mértani pontossággal állnak a fogai,máris elhanyagolja őket?

nekem például elég ferde,de azért mert lesza rom hogy hogy állnak.mellé viszont makk egészségesek,19év alatt még egyszer nem jártam fogorvosnál szerencsére.nekem többet ér az épsége,mint hogy szétcsesszem azért,hogy jobban álljon.

2016. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem.
2016. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!