Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejönnek azok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek azok a fiúk, akik vékony és egyben izmos testalkatuk van?

Figyelt kérdés
Egész egyszerűen nem tudok hízni akármennyit eszem. Épp ezért helyette rengeteget edzem, úgyhogy ilyen vékony izmos testalkatom van. Az arcomat azt helyesnek tartják, az sok lánynak tetszik, a testalkatom volt régen elég vékony, mostanra viszont már egészen megerősödtem.
2016. nov. 19. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, biztos jo.
2016. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

már nem a magas vékony vagy, hanem az izmos vékony? xD


https://www.youtube.com/watch?v=Yk8jV7r6VMk


neki jó teste van, nem igaz csajok?


Az arcodról mert bárki hazudhat :D

2016. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*meg bárki
2016. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én se látok semmi különösen a képemben, olyan átlagos, sztem nem hazudnak, csak gondolom mindenkinek más arc jön be, lehet, hogy valakinek jóképű vagyok, míg más épp ellenkezőleg gondolja.
2016. nov. 19. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jo.
2016. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a verzió a legjobb, mondjuk én a sima vékony alkattól se mászok falra.
2016. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez a legjobb számomra.

Főleg, ha nem nádszál vékony vagy, de mivel edzel, ezért biztosan a normális kategóriában vagy.:)

18/l

2016. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen!! Szerintem nagyon jó :)
2016. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!