Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon megtetszett egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy lány, akivel alig beszélek és nem is ismerem nagyon jól. Hogyan kellene elhívnom?

Figyelt kérdés
Iskolai rendezvényeken szoktunk együtt felolvasni, mint például a most következő szalagavatón. Kétszer beszéltem eddig vele, eddig még sohasem. Kedves volt leírta az iskolához vezető utat a próba helyszínére és azt mondta ha nem találnék oda kint is megvárhatom és odavezet. Nem tudom mi tévő legyek, félek az elutasítástól, és hogy utána esetleg nem beszélnénk többet. Ötlet?

2016. nov. 23. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan hívd el. Az elutasítástól ne félj, mert sajnos van rá esély, és nem a te hibád lesz, ha nem vagy az esete. Ha nem utasít vissza boldogság van, ha igen, akkor utána is beszélgethettek, csak legalább egy ideig ne mutasd jelét annak, hogy továbbra is olyan módon közelednél hozzá, mint eddig. Akkor ő sem fogja úgy érezni, hogy nyomulsz rá, mikor nemet mondott és nem koptat le. Esetleg tölts vele több időt, ismerd meg jobban. A legjobbakat!
2016. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!