Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez most mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban, aki már egy ideje flörtölget velem, meg így udvarolgat, izzik a levegő, meg látom is rajta, hogy többet akar barátságnál. Ez van 2 hónapja. Múlt héten elhívott, hogy igyunk meg együtt valamit (eddig ilyen nem volt), és majd szóljak neki, ha tudom, mikor érek rá. (hétfőtől péntekig nem voltam suliban,, szóval addig semmi sem történt) Pénteken odamentem hozzá, és szóltam neki, hogy a hétvégén meg a következő hétvégén valamelyik nap ráérek, amelyik neki szimpatikus, ha még áll az ajánlata. És erre olyan lett, mint aki nem tudja mit mondjon, habogott valamit, hogy a mai nap nem jó, meg elmondta, hogy hova megy ezen a hétvégén, aztán mindenféle oda nem vágó dologról kezdett beszélni,még egy darabig állt mellettem szótlanul, majd hirtelen sürgős dolga akadt és elsietett. A jövő hétvégéről nem esett szó. Engem ez a reakció teljesen ledöbbentett, mégis mi volt ez? Megijedt? Vagy nem is akar randizni? De hát akkor minek hívott el? Az ismerőseim közül senki sem érti, hátha itt valaki tud valamit mondani. (ő 16/f én 17/l, lehet ez is fontos, ő 10.-es én végzős vagyok)

2016. nov. 27. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, zavarja a korkulonbseg.

Vagy csak menozni akart, hogy egy vegzos csajjal randizik.

2016. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) várok még más véleményeket is
2016. dec. 22. 16:38
 3/6 anonim válasza:
30%
szerintem nem tudom..
2017. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Skizofrén.
2017. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl hirtelen jött ez neki. Hogyha ő adhatta volna meg a konkrét dátumot, akkor lett volna rá ideje lelkiekben felkészülni. Mondjuk én nemtom. Hát, most szerintem várjál egy kicsit, hogy lép-e. Lehet, hogy simán csak bátortalan, vagy még fiatal, és nem tudja, hogyan kell bánni a nőkkel, és csak ezért ijedt meg, még talán nem nagyon volt neki barátnője. Ha tényleg komolyan gondolja, mert a leírásodból nekem úgy tűnik, akkor majd valamikor újra nyitni fog feléd szerintem.
2017. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm :) sajnos azóta is kerül,azóta nem beszélt velem, nem is köszön a folyosón... Remélem azért igazad lesz, és egyszer még nyit felém.
2017. jan. 18. 18:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!