Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Járhatok így vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járhatok így vele?

Figyelt kérdés

Már kb. fél éve nagyon tetszik egy srác.

Akkor ismerkedtem meg a srác barátnőjével, amikor szakítottak (nyár elején). A lánnyal sokat beszéltem, de aztán rájöttem, hogy csak arra vagyok neki jó, hogy megvigasztaljam amikor szomorú... A csaj még mindig szereti az exét, és ez ügyben fordul mindig hozzám, hogy ez meg az milyen rosszul esett neki (ugyanis osztálytársak), de általában még köszönni se szokott nekem.

Nem tudom, mennyire érthető a sztori, kicsit bonyolult. Az lenne a kérdésem, hogy így összejöhetnék a sráccal vagy nagyon megbántanám a "barátnőmet"?

Igazából nyilván szarul esne neki, de jogosan lenne ezért lelkiismeret furdalásom?


2016. nov. 30. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyes, leülhetsz
2016. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szívesen kielégítelek ha erről van szó
2016. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Figyelj! Lehet ezt titkosan rendezni. A wc kiváló hely análra vagy orálra. Nem tudja meg a barátnőd
2016. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Jó lenne tudni... Meg hogy mikor van mensesed...
2016. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ööö nem erről van szó... :D
2016. nov. 30. 20:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaaj h ma mennyi a perverz :D
2016. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja valószínűleg rosszul esne a "barátnődnek" és lehet h egy álnok kîgyónak tartana, de végül ő is csak kihasznál téged. Nem vagytok "öribarik". A fiúnak am bejössz?
2016. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom még, hogy bejövök-e neki, adott már rá jeleket meg utalásokat, kezd egyre valószínűbb lenni. :D
2016. dec. 1. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg nyugodtan kapd el a grabancát. A másik csajjal meg ne törődj, mondjuk lehet keresztbe akar majd tenni, ha kitelik tőle, De Ne Figyelj Rá! Sok sikert cica.
2016. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2016. dec. 1. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!