Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudhatok meg róla többet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatok meg róla többet?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy srác. Eléggé tetszik nekem, viszont csak a suli folyosóján szoktam látni, és semmit nem tudok róla, még a nevét sem, vagy hogy egyáltalán van-e barátnője, és hogy érdemes lenne-e próbálkozni nála. Face-en már próbálkoztam, eredménytelenül.

Gondolkoztam még azon, hogy esetleg odamegyek hozzá, hiszen így messziről egész jó fejnek tűnt, egyszer mikor rajtakapott, hogy őt nézem rám mosolygott, amiből eddig arra következtetek, hogy nem bunkó.



2016. dec. 11. 19:40
 1/5 A kérdező kommentje:
16/l, ez lemaradt.
2016. dec. 11. 19:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem is létezik az a fiú csak te képzeled oda :D de amúgy ha mész mögötte próbálgasd a neveket Sanyi Gergő Tomi stb amikor hátranéz megvan a név :D
2016. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd végig a suli honlaljan a tanulók nevét, és minden fiúra keress rá, hátha ő lesz az :D
2016. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd, hogy kikkel van együtt, esetleg milyen osztállyal megy be egyes órákra, és ha felismersz vkit közülük, akkor már megvan az osztály.
2016. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jajj mennyire egyszerübb lenne ha megkérdeznéd,oda mész bemutatkozol...mondd hogy az eltitkolt lánytesója vagy stb
2016. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!