Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Beleszerethettem valakibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethettem valakibe akit személyesen nem ismerek?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja folyton Ő jár a fejembe. Sajnos személyesen nem ismerem, de amit láttam belőle a TV-ben, neten, az nagyon megfogott.

Lehetséges az ilyen?



2017. jan. 1. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit láttál belőle? fas*át? lábát? testét?

Amúgy én vagyok az az András akiről beszélsz és nem-nem lehetséges max csak tetszik neked.

Háá még nem is beszéltél velem, akkor hogy szeretnél, de neten nem ismerkedek, szóval légy szíves kímélj meg a leveledtől.

2017. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jajjj András, most a plátói szerelmemről beszélünk nem rólad.
2017. jan. 1. 17:04
 3/9 anonim ***** válasza:

A plátói szerelem lefordítva magyarra annyit jelent, hogy ba*znál vele, mert tetszik elég erőteljesen. ennyi nem több, csak te hiszed azt hogy jujj de kis varázslatos érzés, de szembesülj a valódi világgal, mivan ha nem jössz be neki? sőt benne van a pakliban, ne a neten, ne a tv-ben látottakba és ne facebookon építsünk már szerelmet, a TVben, meg neten minden más, mint amilyennek tűnik akárki akárki mond, csak a sok kretén idióta köztudatába már beépült, hogy ami a neten kint van az csak igaz lehet..

Amúgy én is láttalak, nem a TVn keresztül igen, és nekem nem tetszel bocsi.

Sok szeretettel: András, plátói szerelmed.

2017. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak nem a holnap tali c. sorozat egyik palijaba?:D
2017. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Láttál élőben? De az nem igaz,amit az interneten mondanak. Most magadat cáfoltad.

Nem,nem a holnap tali című műsor szereplője tetszik, nem is hallottam róla.

2017. jan. 1. 17:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert akkor sajnos már halott voltál, nem tudtalak megmenteni a sok lénytől, ami majd belepi a bolygót és úgy terjednek el, mint a fertő.

Időutazó vagyok, szóval megértem miért szerettél belém, van egy mondás mi szerint: az vagy, amit megeszel.

Egy időben csak helyes fiúkat ettem és az lettem, ilyen az élet, és nem a kannibalizmust reklámozom!

2017. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

András kérem maga túl sok TV-t nézett.

Elbutít. Ezzel azt sugallja,hogy nem lehetek szerelmes ezáltal. De buja lány létemre elhiszem,hogy az vagyok.

Nem a kannibalizmust támogatja, de még sincs ellene. Mondjuk én sem a kérdésemre vonatkozó válaszokat várnám, de nem esne rosszul,ha valaki válaszolna.

2017. jan. 1. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges az ilyen, de mint mondtam a nagyrésze 100%ig kamu, előre betanult szövegek/cselekvések stb-stb, pofa vágások, szóval max a külseje és a kamu személyisége nyerő a számodra, nem nézek TV-t, mert nem szoktam, akkor már inkább elolvasok egy cikket, ha informálódni szeretnék, mint hogy idióta létemre Tvt kapcsoljak be és nézzem a HÍradót, aztán reklámszünet és agymosás következik.
2017. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismeretlen emberbe, főleg ilyen celebekbe a legkönnyebb beleszeretni, mert jól néznek ki a fotókon/képernyőn, és ráadásul el tudsz képzelni nekik egy olyan személyiséget, ami tökéletesen passzol hozzád. Csakhogy a valóságban ők tök más emberek, mint ahogy te megálmodod őket.
2017. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!