Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy csaj,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy csaj, akinek nagyon bejövök, de szerintem túl fiatal

Figyelt kérdés

Sziasztok 😀 Van egy lany, aki tőlem 1és fél evvel fiatalabb, és tudom, hogy nagyon tetszem neki. Szerintem egy nagyon aranyos, kedves lány, de azert megis fiatal hozzam (szerintem). Ma egy haverom rámírt, hogy nagyon tetszem neki, de nem mer ramírni. Tegnap voltunk moziban néhany csapattarssal meg haverral, és ez a lany is ott volt, amikor kettesben voltunk, egesz jót beszélgettünk. Már ismertem őt előbbről, ő is kosarazik, meg egy suliba jarunk, egy évfolyammal van alattam, meg az unokatesojaval egész joban vagyunk.

Nem lenne gáz igazaból, ha összejönnék vele, de félek h az lesz mint ami egy haverommal meg az ő baratnőjével, hogy csak ölelgetik egymást, meg nem tudnak együtt bulizni, mert a csajt még nem engedik el, és elegge szarul éreznem magam, ha nem jöhetne velem.


Gondoltam, hogy ráírok, lehet jólesik neki, de nincs komolyabb szandekomban összejönni vele.


Én 15és fél , ő meg 13, hamarosan lesz 14



2017. jan. 8. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi komoly szándékod (ne is legyen) akkor hagyd!
2017. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt🙂 Csak csomoan irjak, hogy nagyon tetszek neki es nem tudom komolyan, hogy mit csinaljak😰
2017. jan. 8. 20:10
 3/8 anonim válasza:
Jaj csak ne törd össze a szivet. Először is gondold végig hogy ha jól elbeszélgettek Akk végül is megpróbálhatnaktok és öt sem bantod meg ha nem jön össze Akk hidd el hogy nem lesz bűntudatot h szakíts vele. 14/L
2017. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
@rebeka koszi szepen a valaszt😊 Nagyon kedves toled😍 Beszelgettem errol baratokkal es ok annyit mondtak, hogy nincs vesziteni valo dolgom, ha nem jon ossze nem jon ossze. Igaz ez?😌
2017. jan. 8. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha neked is tetszik a csaj próbáld meg. A másfél év nemtúl nagy korkülömbség. Pl szerintem az 5 év se nagy korkülömbség kivéve ha a csaj 13 a pasi meg 18 , akkor már számít. Ha télleg öszejöttök és szeretni fogod akkor pár év mulva, ha még együtt lesztek egyre kevesebb lesz a gátlás, együtt mehetek bulizni stb. És gondolj arra ha összejönnétek, hogy "Egyre csak jobb lesz"
2017. jan. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. jan. 9. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Rendesnek tűnsz, hogy így megfontolod ezt a döntést, szimpatikus:)

Kicsit fiatal még a lány a bulikhoz, én azt mondom, hogy próbálj vele sokat beszélni, ezáltal megismerheted, aztán majd kiderül hogy illetek e vagy sem valójában, reméljük az előbbi:) de az se biztos hogy passzoltok..a jófejkedésből, hitegetésből úgyse sül ki soha semmi jó.

A bulizáson kívül is össze lehet egyeztetni találkát a haverokkal, egy laza kis beülős est, nem kell beszarni hogy buliba nem mehet:D (én egy évvel idősebb vagyok nálad és mi ennyi idősen korizni jártunk nem buliba, és szinte egy korosztály vagyunk..)

Sok sikert, és ne bántsd meg! Őszintén!:)

2017. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat 😊
2017. jan. 10. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!