Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Srácok ti ezt hogyan csinálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti ezt hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy egy önbizalommal teli srác, aki tudja mit akar, határozott és eltökélt, hogyan szólít le egy olyan csajt akinél ránézésre nem lenne esélye. Megpróbálom jobban elmagyarázni, tehát van egy gyönyörű szép, okos, jómódú lány akit egy átlagos külsejű, szegény családból származó ámbár hasonlóan okos fiú le akar szólítani. Szerintetek az adott fiúnak hogyan kell illetve, hogyan kellene felhívnia magára a lány figyelmét?

Mindkét nemtől várok hasznos hozzászólásokat.

Köszönöm.



2017. jan. 15. 03:18
 1/7 okosóra ***** válasza:
Csinaltad mar?? Ha igen akkor ugyanugy kell
2017. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Attól függ, hogy a lány a rámenős pasikat vagy az udvariasakat kedveli-e.
2017. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lényeg az önbizalom, de ha az megvan, akkor nagyon jó dumádnak kell lennie. Nem unatkozhat, és az első ilyen leszólítást rövid is legyen. Odamész valami szöveggel, vagy csak annyit mondasz neki hogy tetszik és elkéred a számát. Nagyon nehéz először ilyet csinálni, de utána rájössz hogy semmiség volt.
2017. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
71%
A srácnak ezt kéne mondania szerintem: Hallottam hogy esett az eső amikor születtél mert isten sírt hogy elveszítette a legszebb angyalát! Ez tuti nyerő lesz! 😁
2017. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én nem értem ezeket a kérdéseket, a lányok is csak emberek, amitől megszólítod attól nem lesz semmi bajod. Szerintem mindenki szeret ismerkedni, először mintha csak barátkozni akarnál, és aztán magától jön a többi.
2017. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiúként úgy érzed, hogy "nincs esélyed a csajnál", akkor teljesen rosszul gondolkodsz. Ezt felejtsd el!...


Van egy rövid sztori Keira Knightley-ról: egy újságíró egyszer megkérdezte egy interjú végén, hogy "figyelj, ha mondjuk a reptéren odajönne hozzád egy srác, hogy ő csak szeretne egy csókot, akkor engednéd neki, hadd legyen egy jó napja?" - mire Keira azt mondta, hogy "ha a srác odajönne és ezt mondaná, akkor nekem lenne egy jó napom!"


Egy normális nőnek az egy tök jó dolog, ha valakinek tetszik, ha valaki meg akarja őt ismerni. Az "istennő" jellegűek pontosan attól szenvednek, hogy nincs igazi bejövő, nincs igazi ajánlat, mindenki a földet csókolgatja, amerre járnak, a férfiak csodálattal néznek és takonyként szétfolynak a padlón. Nekik ez nem kell - örülnének egy normális csávónak.


Legyél az.


Legyél egy normális ember, és NE törődj vele, hogy jól néz ki. Azzal ráérsz foglalkozni. Egyelőre barátkozz össze úgy vele, mintha átlagos lenne! Ennyi. Te leszel az egyetlen értelmes kontaktja, onnan meg már megoldod.

2017. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2019. márc. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!