Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 2 hónapja járunk a barátomm!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja járunk a barátomm! A napokban megyünk randizni és meg szeretném csókolni! De hogyan? Hogyan kell? Egikünk sem csókolózott még soha!

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 22:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Egy csomó mindent férre írtam bocsi!
2017. jan. 25. 22:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

odahajolsz és goo.. lesz ami lesz

ha mindketten elsőre fogjátok csinálni akkor nem fogjátok észrevenni ha valamelyikőtök valami kicsit hibázik vagy nem jól csinál mert nincs viszonyítási alap

amúgy meg gyakorlás teszi a mestert :) :D

2017. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi !

Telefonról írtam nem vettem észre h félre írtam! De amint láttam egyből írtam hogy bocsánat...

2017. jan. 25. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak hajolj oda és adjál egy szájra puszit, ezzel tedd meg az "első lépést"

Ebből simán átmehet csókba és ott már nem kell gondolkozni.

VISZONT ne dugdossatok torokba nyelveket le. Első élményem az volt, hogy a barátnőm lenyomta a torkomig a nyelvét. Nagyon nem volt jó. Elsőnek bőven elég ha kicsit nyitott szájjal összeér a nyelv, annál nem kell több.

2017. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

A helyedben ezt nagyon nem így csinálnám. Anyám, mi van ma a nőkkel? Úgy is kiábrándítóak vagytok, h egyébként leszbikus vagyok. Komolyan addig ment minden, hogy már ezen a szinten és korban is a csaj aggódik ezen? Fel sem merült benned, h mondjuk lehetne annyira úriember, vagy határozott, legyen akárhány éves, h ő kezdeményezze az első csókot? Az én időmben, ami egyáltalán nem volt régen, és még csak esetlenül puhatolóztam a szexualitásomat illetően, természetesen az első csók fiúval volt. És közel sem én kezdeményeztem. Kérdés sem volt, hogyan legyen. Adj neki arcra puszit, bátorítsd arcsimivel, ha ennyire bátortalan, de könyörgöm, csajszik... Miért jó, h minden fordítva kezd el haladni nálatok? Csak azt látom, legyen az illető 11, 21 v 31, h rágódik, agyal, h neki mit hogyan kéne meglépnie, a pasik meg szép csendben nőiesednek el, sőt várják el a nőtől, hogy lépjen előbb, hogy ő tegyen vmit. Vonatkoztassatok el attól, hogy jómagam, nő létemre egy nővel élek együtt - viszont még a mi köreinkben is nagyobb a rend, mint manapság hetero-földön, vagy úgy őszintén, bárhol máshol és bármiről is legyen szó.


Az értékrendet kicsit át kéne tanulmányozni, és hogy mi tesz boldoggá, kislány, ahogy azt is át kéne gondolni, te magad mit kell, hogy tegyél, és mit jelent számodra a nőiséged. Ne haragudj, hogy pont a te ártatlan kérdésednél fakadtam ki, de szerintem mind te, mind bármelyik másik nő ezen a földön, megérdemelné, hogy az tudjon lenni, ami. Nagybetűs NŐ. A férfi pedig FÉRFI. Vannak remek férfi barátaim, akikkel kölcsönösen tiszteljük egymást. Mert mind egyénileg, mint férfiként megállják a helyüket az életben. Feminizmus ide vagy oda, eléggé elfajult a világ... Gondolj bele, hogyan lehetnél kedves és bájos vele, és célozhatnál arra, hogy meg merjen csókolni téged, életében először, egy lányt, de ne azon kattogj, h TE hogyan csináld...


Szerinten.

2017. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Radics Peti XD
2017. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!