Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 19 éves fiú 15 éves lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiú 15 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ha 19 évesen összejövök egy 3 hónap múlva 16 éves lánnyal az pedofíliának számít? Olvastam olyat is, hogy kortól függ, meg olyat is, hogy nem kortól, hanem ''másodlagos nemi jellegek kialakulásától'', tehát ha nem kezdett el biológiailag fejlődni. Én most vagyok első féléves egyetemen, ő most gimi másodikos. Biológiailag ''másodlagos nemi jellegek tekintetében'' a nagymamájára ütött, nem túl nagyok a mellei, azt hiszem A-s melltartót hord, ellenben már kialakult a saját stílusa, értem ezt a piercingjére az orrában, meg a nyelvében. Szerintem nem nagy a korkülönbség, csak pont abban a szituban vagyunk, hogy én már fiatal felnőtt vagyok, ő meg még tini legalább 2 évig. Vélemény?

2017. jan. 26. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Valaki hívja a vadászt!
2017. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

4 év korkülönbség nem számít nagynak, de elég fiatal még a lány.

Ha legalább 17 lenne, akkor azt mondanám hogy rendben. De így.. ne rontsd meg :DD

2017. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg a pedofil azt jelenti h gyerekszereto. Szal ha mindketten 17 evesek lennetek, az js pedofilianak szamit, nem?:D
2017. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te se nőttél még fel.
2017. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, nem nőttem még fel teljesen.
2017. jan. 26. 23:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress korodbelit, vagy idősebbet. Később még azt hiszik, nem tudsz érvényesülni a saját korosztályodnál.
2017. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Emberek ***** válasza:
Szerintem nem olyan nagyon vészes. Hasonló helyzetben vagyok én is.. Csak én 3 hónap múlva leszek 20, barátnőm, meg 5 hónap múlva 17.. Eleinte én sem voltam teljesen odáig a korkülönbség miatt, és kicsit féltem is, hogy a szülei mit szólnak majd hozzá, de szerencsére nem volt ebből probléma
2017. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Semmi probléma. Én 21 éves fiúról tudok és 16 éves barátnője van.
2017. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!