Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek milyen elképzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen elképzeléseitek vannak a legszebb randira hívásokról? Ki milyet szeretne?

Figyelt kérdés

2017. jan. 31. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Mindig is azt akartam, hogy egy fiú azt mondja nekem egy hídon, ha nem megyel el vele leugrik onnan, mert nemet mondtam volna, kíváncsi vagyok arra, ahogy egy test belecsapódik a vízbe, aminek olyan érzése lehet mintha betondba ütköznél és minden csontor ripityára törik, ahhhhjjj de ez csak egy álom, senki nem lesz ilyen, mert a fiúk nem elég tökösek, mindegyik egy kis csíra.
2017. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sosem volt mérvadó, hogy hogyan hívnak el randira. Nyilván ne a ,,jó a segged, kő kóla?" mondattal induljon meg az időpont egyeztetés.


Én a vőlegényemmel úgy randiztam először, hogy tudtam, hogy gitározik és célirányosan ráírtam, hogy adja oda a gitár leckéit, mert meg akarok tanulni gitározni. De, igazából addigra már basszus gitároztam 3 éve, így csak simán találkozni akartam.

Előtte hetekig mély lelkizések voltak a facebookon én pedig már évekkel előtte belezúgtam, (mert egy suliba jártunk) - és ő is belém, csak direkt nem lépett, hogy húzhassa az agyamat, mert egy korábbi randi felkérésére nemet mondtam.

Szóval átmentem hozzá, elkezdett tanítgatni én meg szándékosan bénáztam. Mögém ült és megfogta a kezem, elkezdte irányítani, hogy mit hogyan fogjak le. (Én meg zavarban voltam, mint egy ovis a cukorboltban). Aztán hagytuk a gitárt, elcsattant az első csók és azóta együtt vagyunk.


Ilyen ez a rocker szerelem.


Szóval, ebből csak annyit akartam, hogy nem az számít, hogy hogyan hívsz el valakit randira, hanem az, hogy mit csinálsz, amikor együtt vagytok. :)

2017. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép történet és nagyon cseles voltál😃 Gratulálok ehhez, kedves 2. válaszadó!
2017. jan. 31. 16:25
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 Én mernék ilyet mondani.
2017. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!