Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy-két honapja elkezdtem Facebookon beszélni egy sráccal. Elege megkedveltem és ő is engem, legalábbis ezt mondja. Szeretne velem találkozni, én is szeretnék vele találkozni csak félek egy kicsit. Hogy mit fog rólam gondolni, tetszek-e neki meg ilyenek. Mármint külsőleg. A másik meg hogy a szüleim nem igazán díjazzák a "fiúzást" és nem tudom mit mondjak nekik. Gondolom, majd azt, hogy a barátnőmmel találkozom. Szerintetek elmenjek?


15/L



2017. febr. 5. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Megbizonyosodtál róla hogy mégis kivel beszélsz? Láttad már esetleg skypeon, vagy élőben, vagy hallottad mar a hangját? Hogy biztos tudd hogy nem egy vén f#sszal beszélgetsz?
2017. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, biztos hogy igazi. Snapchaten is beszéltünk már ahova rak ki képeket. Meg az egyik lány barátjaval is. Tesóját is tudom. Meg ilyenek.
2017. febr. 5. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyere csak el, várlak már a kamilyonommal, akarom mondani a cukrosautómal, vagyis a játszótér mellett majd tali.
2017. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A hangját is hallottam már
2017. febr. 5. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne rossz ha elötte skypeolnátok...csak a saját érdekedben...

Mert ugye neten mindenki mondhat..bármit

2017. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló. Igazad van. Előtte azt kéne inkább.
2017. febr. 5. 14:05
 7/7 A kérdező kommentje:
De van olyan hogy mielőtt elmegy suliba küld egy képet magáról meg ilyenek. Szóval igazi, de attól függetlenül elkezdtem parázni.
2017. febr. 5. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!