Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sz.Bendy kérdése:

Elrontottam valamit?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel beszélgetek és elhivtam találkozni aztmondta jó és hogy van.hozzá kedve de sose ér rá.Hogyan hivjam el és hova?

2017. febr. 5. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozz nála többször, de ne túl sokszor, mert az nyomulós. Szépen lassan. Amúgy beszélgettetek már? Csak azért kérdezem, mert lehet, ha nem beszélgettetek, még nem ismer annyira, és lehet, hogy először jobban szeretne megismerni.
2017. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar beszélgettünk igen.
2017. febr. 5. 16:18
 3/3 pandacornis79 válasza:
Két válasz van. Vagy tényleg nem ér rá, vagy pedig nem jössz be neki. De ha bejössz neki, akkor is biztos nincs olyan hogy sosincs ideje.
2017. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!