Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ezt nem értem. És ti?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem értem. És ti?

Figyelt kérdés
Szóval voltam egy buliban, ahol táncoltam egy lánnyal. Ismerkedtünk, mondta hogy szokott engem látni sokszor, de én eddig sosem vettem észre. Aztán minden jól alakult, sokat beszéltünk és az este végén csókolótunk. Megígértem, hogy írni fogok neki, így is tettem. Az első alkalommal, mikor beszéltünk nagyon nyitott volt, a következőnél már nem. Aztán találkoztunk személyesen, ahol nem volt túl bő beszédű, mintha zavarban lett volna. Azóta nem is írt nekem és a legutóbbi üzenetemre sem válaszolt. Most akkor mi van? Mert azt hittem, hogy bejövök neki, én próbálkozok lépni felé, de őt mintha nem érdekelné. Mi lehet ez? Köszi a válasz(oka)t és ha végig olvastad. Én 19/F, ő 17/L

2017. márc. 4. 20:57
 1/4 A kérdező kommentje:
*csókolóztunk
2017. márc. 4. 20:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy ,,mégsem", vagy hallhatott rólad valami elrettentő pletykát. Ha nagyon rossz lesz a helyzet, kérdezz rá személyesen, végül is nincs vesztenivalód.
2017. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen szemelyesen kerdezz ra lehet az is valaki bekavart beszeld meg vele:)
2017. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben rákérdezek, ha majd legközelebb látom. De nem értem miért akarna bárki bekavarni. Meg amúgy sem sok ember tudott erről a "viszonyról" kettőnk közt.
2017. márc. 4. 21:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!