Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy picit önelégültebb lánynál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy picit önelégültebb lánynál honnan tudhatom, milyen jelei vannak, hogy tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok aki nagyon is tudataban van annak, hogy szép es jol nez ki es sok fiu oda van erte. Az utcan buszon stb peldaul nem is nagyon nez mas emberekre. Igazabol viszonylag sokszor latom, de eddig meg csak kb 2-3x nezett egyaltalan ram viszont egyszer ugy "megakadt a szeme" rajtam es 3-4 masodpercig csak egymas szemebe neztunk. De nem nagyon van alkalmam szemezni vele mivel mint irtam elegge elerhetetlen benyomast kelt nem is nez ram de ugy senkire sem.


Igazabol nekem nagyon tetszik es szerintem nem olyan o mint amilyennek mutatja magat, valahogy megfogott ez a lany. Engem nem zavar, hogy ilyennek tunik szerintem biztos hogy nagyon rendes lany ha valakinek megnyilik.


Egyebkent engem azert megneznek a lanyok, eleg helyesnek mondanak meg azert igenyes is vagyok magamra szoval talan kulso alapjan lenne eselyem.


Csak nem tudom eldonteni, hogy erdemes-e probalkoznom marmint biztos hogy megprobalom, nem veszithetek semmit csak azert szeretnem ha ez osszejonne. Es eleg nehez igy megallapitanom, hogy most akkor szeretne-e hogy valahogy kezdemenyezzek vagy a hata kozepere sem kivanja. Szerintetek?


2017. márc. 5. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A lányok 99%-a szereti ha próbálkoznak nála. Még ha azt is mutatjuk ,hogy nem akkor is imponál hogy valakinek tetszünk. Próbálkozz nála nyugodtan. Még ha nemcis tetszel neki vagy barátja van vagy bármi miatt vissza is utasít akkor is imponálni fog neki.

Hajrá! :)

2017. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugy tudom nincs baratja! Legalabbis kerdezoskodtem es szerintuk nincs. Szerintem egyebkent nem sokan mernek probalkozni nala, csak en sem akarok ugy nyomulni.
2017. márc. 5. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!