Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen lányok tetszenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányok tetszenek igazán a metálos stílusú srácoknak? Tényleg csak a hasonló rockos lányok?

Figyelt kérdés

Láttam egy ilyen fiút a felvételin és nagyon megtetszett. Én úgy gondolom hogy egy teljesen átlagos öltözködésű lány vagyok (szűk farmer, bakancs , fekete bor kabát , szűk felső stb...)

163cm (elég alacsony :D )

15 éves, ombrés szőke haj, barna szem

Szerintetek van esélyem ?:(



#bizonytalanság #ízlès #Metálos stílus
2017. márc. 7. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És a rockerlányoknak mi jut? :( az olyan csajok mint te általában bejönnek a rockereknek és te is tuti szép vagy. Mondanám, hogy próbálkozz, mert van esélyed, de túl irigy vagyok:P
2017. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te jó isten de aranyos vagy  Köszönöm szépen de meg önbizalmam se lenne oda menni hozza :(
2017. márc. 7. 14:24
 3/12 anonim ***** válasza:

163 cm 15 evesen nem alacsony :)

En is ugyan annyi vagyok, es szerintem az atlagos:D

Osztalytarsam pl 152 cm. Na az tenyleg alacsony.:)

2017. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Na az igen :D de hozza képest törpe vagyok mert ő 195 cm :D

De bárcsak a magasság lenne a legnagyobb bajom :(

2017. márc. 7. 18:00
 5/12 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy a stílus, kicsit idősebb vagyok, és az én párkapcsolatomban fordítva van ez az egész. Metalos vagyok, a barátom pedig egy nagyon szolíd, visszafogott srác. Köze sincsen a metalhoz, rockhoz, de nagyon jól megvagyunk, lassan egy éve.:)

Illetve sok rocker, metalos ismerősöm van, akinek a párja nem érdekelt ebben a műfajban. Legyél magabiztos, összejöhet!:)

17/L

2017. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segitseget:)

És az nem lehet akadály ha a srác 2evvel idősebb nálam?:(

2017. márc. 8. 06:40
 7/12 anonim ***** válasza:

Szeretlek!


1rocker srác

2017. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt hogy ,hogyha nem is ismersz :D
2017. márc. 8. 21:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem próbálkoz nyugodtan.:)

De, hogy fogtok így közösen koncertre járni?

Én a barátomban azt is nagyon szeretem, hogy mivel viszonylag egyezik a zenei izlésünk (ő a szimfónikus meg a thrash metált szereti én meg a thrash, death, black műfajokért vagyok oda) ezért tudunk közösen koncertekre is járni.

Gondolom, ha esetleg összejönne neked a dolog a sráccal akkor ő is szeretne veled koncertre fesztiválra járkálni, és ilyen esetben nem lenne hátrány ha szeretnéd a rockot meg a metált.


Amúgy meg nehogy azt gondold már, hogy most azon fogg múlni a dolog, hogy milyen stílusban öltözködsz. A legtöbb srác szerintem ezt leszarja. Persze ebben az esetben szerintem az előny ha nem vagy tucat.

Az se olyan lényeges, hogy milyen magas vagy (kb én is olyan magas vagyok mint te és mégis az esetek tőbbségében nállam, mindig elég magas srácok próbálkoztak)

A szem meg hajszín meg aztán végkép nem mérvadó. Azt a srác helyet külömben se tudnánk megmondani, hogy neki milyen jön be.


Amúgy szerintem a legtöbb metált kedvelő embert nem a felszínes dolgokkal lehet megfogni. Hidd el, egy mélyebb beszélgetés, sokat dobhat a dolgon. Itt számít ez is, nem csak a külsőségek.


Úgyhogy azt mondom próbáld meg.


Sok sikert!:)

2017. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A két év korkülömbség szerintem igazán nem sok

(A barátom és köztem 17 év korkülömbség van, és mégis nagyon jól megvagyunk)

2017. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!