Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért ajánlja fel egy fiú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ajánlja fel egy fiú, hogy mehetek a barátjával vagy vele is edzeni?

Figyelt kérdés

Én ennek a fiúnak a barátját ismertem meg először,akitől megkérdeztem,hogy megyünk-e együtt edzeni? Mondta igen,de végül nem kezdtünk el járni edzeni.

Aztán megismertem ezt a fiút is,akivel szintén elkezdtünk beszélgetni az edzésről,de tőle nem kérdeztem meg,hogy akar-e velem edzeni járni.

Helyette ez a fiú kijelentette,hogy mehetek vele is meg a barátjával is edzeni(vagyis akit régebb óta ismerek,csak nem mentünk együtt edzeni).


Nekem furcsa kicsit,hogy a barátja nevében beszél,hiszen sose mondtam neki,hogy én együtt akartam amúgy edzeni a barátjával.


Ezek szerint ő ezt tudta? Fiúk,ti mikor beszélnétek a barátotok nevében?


2017. márc. 14. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fiú,de szerintem nem kell túlkomplikálni,csupán udvarias,segítőkész akart lenni.
2017. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!