Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok ezek után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok ezek után vele? Mit mondanátok?

Figyelt kérdés

Találkoztam párszor egy fiúval, mindig én mentem hozzá autóval, mivel hozzám nem lehetett jönni.A napokban elromlott az autó így a következő randira gyalog kell mennem.Megkértem hogy jöjjön el fél útig elém (hogy ne jarkaljak egyedül a sötétben), addig is sétálunk, de azt mondta nem jön mert nincs kedve. Kicsit meglepett..

20/L


2017. márc. 17. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

XDDD

Viccen kívűl, ez a csávó nagy paraszt. Én nem folytatnám vele a kapcsolatott ha enyire megbízható.

Amúgy Fiú vagyok csak néha valami bizar oknál fogva úgy beszélek mintha lány lennék. Bocsi.

2017. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elkényelmesedett, éretlen kis hülye.

Szerintem jobban jársz, ha nem erőlteted a dolgot. Tudod, aki ennyire nem képes...

2017. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Hú, ez nagyon gáz szerintem. :/
2017. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyből ejteném. Idáig is kiröhögött, hogy bolondulsz utána.
2017. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez szánalmas.... otthagyta a randi után a lányt, akitől elvileg azt szeretné, hogy a barátnője legyen, hogy egyedül este a sötétben menjen haza... lovagias, igazi úriember...

keress egy olyan srácot, aki ÖNSZÁNTÁBÓL felajánlja, hogy elkísér haza...

vagyis: biztos, hogy nem randiznék vele, és hogy mivel indokolnám: "nincs kedvem"... remélhetőleg legalább levágja, és tanul belőle

2017. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem túl sokat csalódott már lányokban, és nem akar megalázkodni így inkább eljátsza a "bunkó parasztoz".
2017. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok! Én folytatnám vele, mert ettől még lehet rendes, a mostani barátom is hasonló volt aztán valahogy összejöttünk és meglepődtem milyen jófej,(és gazdag) 18/L
2017. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lenne okos dolog folytatni.Csak kihasznált.Addig voltál jó neki amíg kocsi volt a hátsója alatt.Ráadásul este, sötétben, ahogy írtad.Fél útig?Eléd mentem volna, a végén meg alap, hogy hazakísérlek.Ez a minimum.Ebből milyen párkapcsolat lenne már?Ez után, hogy számíthatnál rá, ha ne adj' isten baj lenne?Hagyd a fenébe és kerüld el jó messzire!Jobbat érdemelsz ennél!Ne is foglalkozz vele, az élet megy tovább!Légy vidám! :)

24/F

2017. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!