Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Rosszul sikerült az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul sikerült az első randi, van értelme másodiknak? 19/f

Figyelt kérdés
Elegge zavarban voltam amikor egymassal szemben ultunk de amint csak egymas mellett setaltunk akkor jo volt. A problemam az h a csaj azota nem keresett irtam de be van kicsit flegmulva, valaszol de semmi több. Ettol fuggetlen a randi vegen mondta hogy jaj de orul h taliztunk,elkértem és megadta a számát szal elegge erdekesen erzem magam.
2017. márc. 26. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért flegma, mert te nem keresed annyira, amennyire várná. Szerintem még egy próbát megér. Ha utána is így viselkedik, akkor meg mi szükséged egy ilyenre, ugye.
2017. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hátha "be van kicsit flegmulva" nem jelent túl sok jót. Szerintem beszélj vele személyesen, és ha továbbra is távolságtartóbb akkor hagyd.
2017. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!