Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Sürgős!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sürgős!

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit most ismertem meg egy fél éve. Megláttam hogy sétál a suliból (nem abból ahova én járok hanem a szomszédban lévő suliba) és egy kicsit kémkedtem.. Megtudtam a nevét és hogy hány éves, hogy melyik városban lakik(nem messze tőlem). Nem rég azt terveztem hogy majd megkérem az egyik barátnőmet hogy a barátjával (aki ismeri azt akibe szerelmes vagyok)meg ugye avval a fiúval aki tetszik szervezzen le egy találkozót négyőnkkel. Aztán megtudtam hogy már tudja, hogy tetszik nekem. Ami egy kicsit furcsa mert csak a barátnőm barátja meg barátnőm tudja egyedul senki mas. És barátnőm mondta hogy ők nem voltak benne de nem hiszek neki azt mondta hogy nem mondtak semmit csak rájött. De Sosem beszéltem azzal a fiúval nem tudom hogy jöhetett volna rá... És mielött megtudtam volna azelőtt ugye mar rájött és szemeztünk másnap és harmadnap tudtam meg hogy tudja. Úgyhogy most egyenlőre próbálom elkerülni mert eléggé cikis lenne ha megint látná hogy nézem. Viszont hiányzik. Nagyon. Remélem érthető voltam. Neharagudjatok a helyesírási hibákért. És kérlek segítsetek mit kéne tennem? Távolodjak el tőle vagy közeledjek? Nagyon hiányzik alig látom egy héten egyszer. :((
2017. márc. 27. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért kéne eltávolodnod tőle?

Nincs abban semmi rossz, hogy rájött, hogy tetszik neked, ne érezd magad kínosan. Sőt, vannak olyan fiúk akik kifejezetten szeretik, ha egy lány kezdeményez először - így biztosan tudják hogy van esélyük. :)

Szerintem a négyes találkozó jó ötletnek hangzik, vagy csak próbálj meg vele beszélni élőben, vagy interneten keresztül vedd fel vele a kapcsolatot.

Ha szemezett veled, akkor valószínű viszonozza az érdeklődésedet.


Az én meglátásom szerint nem szabad feladnod, teljesen mindegy, hogy tudja-e vagy sem hogy szimpatikus a számodra, előbb-utóbb pedig úgyis kiderül hogy hogyan tudta meg (bár szerintem a barátnőd vagy a barátja van a dologban :) )

2017. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ az a masik problemam ami elég nagy szerepet játszik a dologban megis elfelejtettem, hogy a szüleim nem engedik hogy legyen baratom.. Nem kérdeztem rá konkrétan csak úgy vettem észre hogy nem nagyon tűrik mert fiatal vagyok. Én 14 a fiú 15
2017. márc. 27. 18:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Legalabbis az apukám :)
2017. márc. 27. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor egyelőre csak barátkozz vele.:)


14 évesen még valóban egy kicsit fiatal vagy egy kapcsolathoz, szóval nem csodálom hogy így gondolkodnak a szüleid. Az hogy apukád ellenzi a fiúzást teljesen normális, de idővel kénytelen lesz majd beletörődnie, hogy a kislánya bizony felnő. :)


Mindenesetre sok sikert kívánok a fiúhoz!

2017. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm sokat segítettél:) :) :)
2017. márc. 27. 18:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Most meg megbámult amikor elmentem előtte az utcán. Ritkán látom, így most sikerült elfelejtenem mert rájöttem hogy így is boldog lennék. Elfelejtettem aztán éppen az osztálytársaimmal mentem, jobb oldalamon egy fiú akivel beszélgettem, bal oldalamon a barátnőm aki észrevette őt majd azt ahogy bámult aztán Szólt nekem és odanéztem amikor már messze voltunk tőle és nem látott. Nem tudom mit jelent ez kérlek őszintén és ne kíméljetek ha valami rossz.
2017. ápr. 27. 18:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!