Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Meg is mit rontottam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg is mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Minden jel arra utalt,hogy tetszem neki. Nehanyan is igy lattak. Egyszeruen azt ereztem ahogyan ram nezett ahogy velem beszelt minden..

Mit ronthattam el? Vagy csak hulyitett?

Ami miatt ezt gondolom: a haverja irt nekem a telojabol,hulyesegeket,sertot.

O meg tudta. Tudta,hogy mit ir a srac. De nem allitotta le.

Mar talalkoztunk,mar oleles is volt(nem lenyeg) mar a baratait is megmutatta,eloben.

Akkor meg is mi tortent? Ossze vagyok zavarodva.

De amiutan a haverja irt nekem es en mar meg untam nem irtam neki..o kuldott masnap delutan egy matricat. Megis minek foglalkozik velem ha nem kellek neki?

Mikor felajanlottam,hogy meg adom a szamom azt persze elfogatta.

(Mar elotte kerte,hogy ha talizunk tudja hol vagyok csak levolt tiltva a kartyam de lett uj)

Mit akar? Ha semmit miert foglalkozik velem?

Ha tetszem neki miert nem lep? Es miert csinalja ezt?

Legyszi segitsegetek.



#fiú #lány #szerelem #barátság #osszevagyokzavarodva
2017. márc. 27. 18:13
 1/9 anonim válasza:
szia, szerintem csak szimplán barátkozni akar a srác.. ne gondold azt, hogy mindenki aki csak rád ír a pasid akar lenni, van aki csak szimplán haverkodik. :) ezt ne vedd sértésnek, nem sértő szándékkal írtam.
2017. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hat meg ha csak irt volna:cc de nem.

Folyton szemeztunk,mosolygott. Mindig a leheto legkozelebb ult/allt hozzam ha tarsasagba voltunk is. Bemutatott a baratainak,meghivott kavera vagy kajara. De az utobbit nem fogattam el. Megilelet teljesen onszantabol. Kedves volt velem,figyelmes. Kihuzta a szekem ha ugy volt,kinyitotta az ajtot. Velem foglalkozott mikor a barataival voltunk is. Minden arra utalat,hogy igen lesz valami. De mar teljesen ossze zavarodtam.

2017. márc. 27. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy ezt mondom, de nem vesz téged elég komolyan. Ha valóban érdekelnéd, nem hagyta volna, hogy a barátja a telefonjáról sértő dolgokat írjon neked. Vagy ha leállítani már nem tudta volna, de legalább bocsánatot kért volna tőled mindezért.

Az, hogy matricát küldött, szerintem figyelemfelkeltés céljából történt - de nehogy komolyan vedd őt... Ő sem vesz téged komolyan.


Szerintem ne pazarold rá az idődet, mert nem fogja megérni. Ha már az elején így viselkedik veled, képzeld el mi lenne később, ha már összejöttök vagy történik is valami...

Találsz még olyat akinek tetszeni fogsz és oda is figyel rád. :)

2017. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szerintem kérdezz rá a srácnál, hogy miért csinálja ezt? netán szeretne valami komolyabbat? mondjuk az h nem állította le a barátját engem is elbizonytalanít.. de egy kérdéssel nem vesztesz semmit :)
2017. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat nekem nagyon tetszik:cc mondtak mar azt is ,hogy azert csinalja ezt mert anno mikor en tetszettem neki de.meg fiatalok voltunk vissza utasitottam. De nem tudom
2017. márc. 27. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy azért csinálja mindezt, mert régen te is visszautasítottad őt nagyon gyermeteg dolog...

Ha minden ember minden dolgot amit valakitől valaha kapott visszaadna elég szörnyűséges lenne.


Akkor most mindezt "gyerekes bosszúként" fogja fel?



Elhiszem, hogy tetszik, de gondold végig logikusan. Neked pont egy ilyen fiúra lenne szükséged? Kell neked mindez?

2017. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnalom rosszul fogalmaztam. Nem igy gondoltam ,hogy bosszubol csinalja. Hanem azt hiszi (nehany ember szerint akik tudjak mi volt a talikon) hogy megint vissza utasitanam es csak baratkozni akarok. Meg hogy igy probal vedekezni nehogy csalpdjon megint. De ezek masok szavai. Az enyim csak az,hogy nem tudom miert van mind ez. Egyebkent a haverjai nagyon rendesek voltak velem beszelgettek velem kedveskedtek es probaltak a kedvemben jarni de ez az egy ez nem. Ez bunko volt. Allitolag csak "viccelt" de serto volt.
2017. márc. 27. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor beszéld meg vele a dolgot. Legjobb lenne személyesen, hogy tisztázzátok az egészet, mondd meg neki, hogy fontos lenne összeülni. Elmondhatnád, hogy neked mi fájt, mit szeretnél tőle, s felmérhetnéd a reakcióját.

Nyugodtan megmondhatod neki, hogy legyen teljesen őszinte, s bármit mond, ha fáj is, hiszti és sértődés nélkül, el kell fogadnod és meg kell értened (ezt csak azért írom mert nem biztos hogy azt fogod hallani amit szeretnél).


Erre az egészre csak ennyi segítséget tudok adni, megbeszélés és rákérdezés nélkül nem fogtok továbbjutni s vagy marad az állóvíz vagy megromlik a kapcsolatotok.

2017. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Holnao talizunk
2017. márc. 27. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!