Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy tényleg szeret engem?

Figyelt kérdés

Ha egy sráccal randiztam párszor, de már szóba hozta, hogy járjunk, viszont nem hinném hogy szerelmes belém, akkor mi van?

Honnan tudom hogy kihasznál, vagy tényleg komoly kapcsolatot akar velem?

Illetve honnan tudom hogy szerelmes belém.. Milyen jelek vannak?



2017. márc. 30. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bármit is akarjon tőled, egy dolog biztos. Ha hagyod, hogy megdugjon, akkor meg fogja tenni :D Aggodalomra semmi ok. Mondhatsz neki nemet is.
2017. márc. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha kivancsi vagy erre es "kiakarod deriteni", akkor tolts vele minel tobb idot es ezt erezni fogod, meg latni rajta. Figyel arra hogy mit mondasz, megoszt veled dolgokat, kerdez, sok szemkontaktus, akar veled talalkozni, keres teged stb. Nagyon sok aprosagbol ra lehet jonni, ez nyilvan csak nehany pelda
2017. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!