Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki vagy ne?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy ne? Föként lanyok véleményére lennek kivancsi!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eloszor is ne haragudjatok meg a furcs kerdesem miatt, de egyszeruen kattogok azon hogy valamilyen uton tudatni szeretnem erzeseimet a kiszemelt holgynek. Parszor mar randiztunk, es nekem nagyon bejon, mondhatni hogy almaim nője mint külsö es belső tulajdosagok lapjan, de a randikon mindig nagyon izgultam, mivel tudom hogy o az igazi semmit nem akarok elrontani, nem akarok tulsagosan nyomulni, altalnos helyzetben mar megcsokoltam volna, de nincs hozza merszem mert felek az esetles kovetkezmenyektol :D annyit szeretnek mondani neki hogy :


Nagyon szimpatikus nekem es ezt az egeszet komolyan gondolom, es nem szeretnek semmit sem elsietni, jobban meg szeretnem ismerni, ne haragudjon az eddigi talikak miatt csak nagyon izgultam, uj nekem meg ez a randizgatas legyen turelmes velem. Hat igy nagyjabol ennyi lenne igy nyersen megfogalmazva es itt jonne a kerdesem vagy inkabb kerdeseim hogy szerintetek fokent lanyok, ez tul nyalas lenne? Vagy esetleg ciki lenne ilyet mondni? Vagy ilyet ne is mondjak neki? Vagy csak rizikozzam meg es csokoljam meg? Esetleg kedezzem meg hogy megcsokolhatom e?(a mondandom utan)Huhh tul sok kerdes :D de remelem kapok valaszt toletek,es esetleg ti mit mondanatok ha egy srac ilyet kerdezne toletek? :D


Elore is koszonom valaszodat/aitokat!!:)



2017. ápr. 6. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amit leírták (hogy nagyon szimpatikus, komolyan gondolod vele és, hogy jobban meg szeretnéd ismerni) mondd el neki. Nem gondolom, hogy ez túl nyálas lenne és nem hiszem, hogy ez ciki. Ha eddig elment veled randira (többször is) akkor gondolom ő is érez valamit irántad. És érezni fogod, hogy mikor csókolhatod meg. Egyébként meg ne félj lépni, mert ha nem lépsz akkor nem lesz belőle semmi. Persze ha elmondod neki akkor ott van az esélye a visszautasításnak, de egy tapasztalattal több és legalább tudod, hogy nála nem érdemes az idődet vesztegetni. Sajnos ma már elég ritkák (vagy csak én nem találkozok) olyan fiúkkal akik őszintén elmondják, hogy mit éreznek/gondolnak. Kicsit hosszúra sikerült, de remélem tudtam segíteni, sok sikert!
2017. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tinista válasza:
100%
Szia! :) Szerintem ez nagyon aranyos kis szöveg és nyugodtan megmondhatod ezt neki. Ritka a mai világban ilyen fiút találni. Azt ne kérdezd meg, hogy megcsókolhatod-e. Ezt mondd el neki és utána csókold meg. Biztos sikered lenne!:)
2017. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a véleményeiteket!:D

Nagy aranyosak vagytok!:)

2017. ápr. 7. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Elmeséled, mi lett végül?
2020. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Biztos nagyon szimpatikus a lány neked. Nekem az a véleményem, hogy beszélgessetek el a kapcsolatotokról, és talán neki is vannak kérdései efelől. Semmi baj, ha bizonytalan vagy. Ha elmondod neki, hogy nagyon tetszik neked, és nem akarod elrontani a kapcsolatotokat, akkor valószínüleg megértő lesz. Remélem tudtam segíteni. :)
2020. nov. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja, és még ne kérdezd meg tőle, hogy megcsókolhatod -e, az kicsit furi. D
2020. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!